Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #12  
Παλιά 23-05-11, 00:58
Το avatar του χρήστη kesanis
kesanis Ο χρήστης kesanis δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 20-03-2010
Περιοχή: Αιγάλεω
Μηνύματα: 456
Προεπιλογή

Θεωριτικά. Πρακτικά, εγώ άλλα είδα!

Δεν ξέρω για τις θεωρητικές ροές, που σίγουρα δεν είναι και οι πραγματικές, αλλά τα 750 που ισχυρίζεται το eccopro, είναι για γέλια αν το δεις να δουλεύει.

Τες πα, αυτές είναι οι παρατηρήσεις μου αφού τα έχω και τα δύο και τα δουλεύω και τα δύο. Και αυτά προτείνω.
-------------------------
[QUOTE=manosxe;592357]
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kesanis Εμφάνιση μηνυμάτων
Αν εννοείς τα δυο 300άρια, έχουν πολύ μεγάλη διαφορά στην ροή.
Το 305 το έχω στο 120άρι μου

Μηπως το παρακανες και συ λιγο με το 305 σε 120 λ; το 405 παντως φαινετε να κανει τι δουλεια που θελω.. Για κινα μαλλον δεν εχεις και τη καλυτερη αποψη ετσι;
Ναι, όντως λίγο το παράκανα. Αλλά έχω μεγάλη ιχθιοφόρτηση και προφανώς θα πάει σε μεγαλύτερο με το ecco pro να παίρνει την θέση του στο 120άρι.
Για τους Κινέζους δεν ξέρω. Δεν τους έχω δοκιμάσει, αν και η κατανάλωσή τους είναι λίγο τσιμπιμένη. Υπ' όψιν ότι το φίλτρο θα δουλεύει 24 ώρες το 24ωρο. Οπότε είναι και αυτός ένα παράγοντας που τον κοιτάς.

Γι' αυτό σου είπα να πάρεις και άλλες απόψεις. Λίγο υπομονή και σίγουρα θα έχεις και άλλες προτάσεις, αφού υπάρχουν πολλά στο εμπόριο.
__________________
Ποτέ μην λογομαχείς μ' έναν ηλίθιο. Θα σε ρίξει στο επίπεδό του όπου και θα σε κερδίσει λόγω εμπειρίας!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kesanis : 23-05-11 στις 00:58 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01558 seconds with 11 queries