Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #23  
Παλιά 09-01-08, 07:26
WILD_RIDER Ο χρήστης WILD_RIDER δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 10-11-2007
Περιοχή: .
Μηνύματα: 160
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από orck Εμφάνιση μηνυμάτων
νομιζω οτι αν τρεχεις τοσο πολυ ισως να ηταν καλυτερα να το αφησεις για λιγο το χομπυ
στο λεω αυτο γιατι αν καταληξεις να κανεις με το ζορι την απαραιτητη φροντιδα του ενυδρειου σου (κατι φυσιολογικο με τοσες ωρες δουλεια, η κουραση ειναι δεδομενη) τοτε ισως και να παψεις να ενδιαφερεσαι πλεον
η να βαρεθεις
ετσι και αλλιως για ποιο λογο να συντηρεις ενυδρειο εαν πας σπιτι μονο για υπνο; το βλεπεις καθολου;

δεν μπορει καποια στιγμη σε 1-2 χρονια θα ηρεμησεις λιγο και τοτε θα ειναι καλυτερα για τα ψαρια σου και για εσενα

(μην με παρεξηγησεις, δεν σε "διωχνω" απλα το ειχα παθει και εγω καποια στιγμη με ενα αλλο χομπυ και ξερω πως ειναι)
Οχι φιλε δεν σε παρεξηγω αλλα και δεν ειμαι διατεθειμενος ν' αφησω το χομπυ διοτι εστω και με πονο στηνω στην εταιρεια το νεο 600λιτρο οπου θα μεταφερω τα ψαρια που εχω στο 200λιτρο αυτη την στιγμη ωστε να τα βλεπω περισσοτερο. Ειναι μονοδρομος λοιπον διοτι εχω αγορασει το ενυδρειο, πλατες Juwel, 2 αντλιες, 2 θερμοστατες, ταιστρα, αμμο, πετρες, κλπ.

Απλα θα αναγκαστω να συνδυασω το τερπνο μετα του ωφελιμου κανοντας μια κατα τη γνωμη μου ωραια προταση και για μενα αλλα και για το συλλογο http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=21642.

Παρακολουθησε το θεμα αν θελεις και οσο αφορα το εκτελεστικο του μερος το συζηταμε και εδω διοτι το οργανωτικο μερος του ταιριαζει πιο πολυ στην παραπανω κατηγορια.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01452 seconds with 11 queries