Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #5  
Παλιά 04-07-12, 17:26
Το avatar του χρήστη stelios816
stelios816 Ο χρήστης stelios816 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 13-11-2011
Περιοχή: νικαια
Μηνύματα: 1.585
Προεπιλογή

αψογος εισαι φιλε μου η καλυτερη συμβουλη για νεους ηταν μπραβο σου
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick74 Εμφάνιση μηνυμάτων
μπουκαλακια? αυτο δεν ειναι μεθοδος για στρωσιμο αλλα κοκκινο πανι για ξεκινημα ενος φαυλου κυκλου (ξανα και ξανα) μποκαλολατρων και μπουκαλομαχων...
Τεσπα, εγω για να μην ειμαι αδικος, ακομα και προκατελειμενος που ημουν το πειραμα μου το εκανα, και τα σκασα για δυο τετοια σκευασματα (ενα της api κι ενα της serra) και εβαλα σε ενα κουβαδακι ενα εσωτερικο φιλτραι, εριξα ολοκληρη την ποσοτητα που περιειχαν μεσα (ενα τη μια βδομαδα κι ενα την αλλη) και εριξα μερικες σταγονες αμμωνια, και στις δυο περιπτωσεις επι μια βδομαδα (οκ, 4 μερες... δεν ειναι αρκετες αν ηταν πραγματικα βακτηρια? το αληθινο μπολι ποιανει σε 24 ωρες το πολυ) ειχα μετρησεις μονο αμμωνια, οποτε πλεον δε μιλαμε για κατι υποκειμενικο αλλα για αντικειμενικοτατη μπαρουφα...
Οποιος θελει να πειστει ας κανει πειραμα σε ενυδρειο αλλα χωρις ψαρια φυσικα γιατι αλλιως θα στρωσει το ενυδρειο του με ψαρια και θα νομιζει πως το στρωσαν τα μπουκαλακια...
+1000

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη stelios816 : 04-07-12 στις 17:26 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01406 seconds with 11 queries