Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #13  
Παλιά 21-06-17, 23:38
Το avatar του χρήστη rottbea
rottbea Ο χρήστης rottbea δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 14-12-2008
Περιοχή: αθηνα
Μηνύματα: 1.855
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stanisalus18 Εμφάνιση μηνυμάτων
Θα συμφωνήσω με τον φίλο xristos εδώ πάνω, με αυτά τα links που έβαλε είναι σχετικά φτηνά τα έτοιμα φωτιστικά. Αλλα έχει άλλη χάρη το DIY κι ας κοστίζει κάποιες φόρες λίγο παραπάνω.

Γιάννη (tsala) το πάχος είναι στα 14mm και το πλάτος στα 52mm. Το καπάκι είναι μαζί του. Βγαίνει όπως είπε και ο Δημήτρης σε διάφανο και σε ματ. Το προφίλ εκεί με κάποια χρήματα έξτρα βγαίνει σε διάφορους χρωματισμούς. Τώρα για τιμή δυστυχώς δεν μπορώ να θυμηθώ καθόλου, το έχω γράψει σίγουρα πάντως σε κάποιο χαρτάκι. Αν το βρω, θα στο γράψω. Δεν ήταν ακριβά πάντως. Παίρνεις και ένα τηλέφωνο εκεί αν θέλεις να ρωτήσεις κιόλας. Βρίσκεις παρόμοια προφίλ στις αποθήκες αλουμινίου ίσως και ακόμα πιο φτηνά.

Δημήτρη (rottbea) αν δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα γράψε εδώ για τον αλουμινά, με ενδιαφέρει και έμενα αλλιώς με PM

Γιάννη (Maverick) κοιτά να πάρεις και μια ιδέα εδώ στο θέμα του Θωμά, είχε κάνει ένα φανταστικό φωτιστικό. Χωρίς να θέλω να μειώσω και τις αξιόλογες προσπάθειες πολλών παιδιών εδώ.

http://www.aquatek.gr/vb/showpost.ph...9&postcount=13

Γιαννη τι προβλημα να υπαρχει.
Απλα δεν θυμαμαι διευθηνση επειδη ειναι κοντα στο σπιτι μου.Ειναι 150 μετρα μετα το νεκροταφειο του Κοκκινου Μυλου με κατευθυνση προς Μενιδι.Στο αριστερο χερι οπως πας.Στρατζα σιδερα κλπ η ταμπελα.Μπαινει στο γραφειο ζητας προσφορα για το μεταλο και αν θα στρατζαρεις και αυτο ειναι ολο.
__________________



Η γρια η Κοντακ εχει το ζουμ ιν!


Δημητρης
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01590 seconds with 11 queries