Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #13  
Παλιά 20-03-12, 13:38
Το avatar του χρήστη janickrules
janickrules Ο χρήστης janickrules δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 21-08-2011
Περιοχή: ημαθία
Μηνύματα: 1.364
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από carvefish21 Εμφάνιση μηνυμάτων
Καταρχην ευχαριστω για τις απαντησεις!
πρωι-αργα το απογευμα και βραδυ μπορω να ταιζω λογω δουλειας... Βεβαια πρεπει να ταιζω και τα μεγαλα με τη δικια τους τροφη υποθετω μια φορα την ημερα (η μονο σκονη?? μπα....) Οταν λεμε λιγο με τη μυτιτσα απο ενα μαχαιρι ριχνω, ελπιζω να ειναι καλα...
Το προβλημα με το κερατοφυλλο ειναι οτι επειδη εχω αρκετη ισως ροη στην επιφανεια λογω της μπαρας ψεκασμου δεν καθεται και βουλιαζει, μπλεκεται με αλλα φυτα κτλ... εκνευριστικο.
Τωρα για τα διακοσμητικα, δεν ξερω αν οντως βγαζουν ουσιες θα ειναι προβλημα. Ισως αν τελικα παρω cory (κανουν για το χαλικι μου? εχω ανοιξει αλλο θεμα...)που θελουν σπηλιες να το βγαλω και να φτιαξω τιποτα με πετρες...
για το αν πρεπει να ταιζεις τα μεγαλα με την τροφη τους,θα σου απαντησουν οι εμπειροι καλυτερα!

cory μην βαλεις!
δεν ταιριαζουν!

αν θελεις κατι για τον βυθο,μπορεις να βαλεις καμια γαριδουλα αμανο ή cherry (καλυτερα μην τις βαλεις και τις δυο!) και φυσικα οτι και να βαλεις θα ειναι ενα μικρο κοπαδακι!οχι μια ή 2!
επισης αν θες μπορεις να βαλεις ενα-δυο aplle snails τα οποια και ΥΠΕΡ-λατρευω,οποτε και θα σου προτεινα!
τα παραπανω που σου λεω ταιριαζουν με τα γκαπυ!
οτιδηποτε αλλο,κατα την αποψη μου, ειναι αταιριαστο!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01477 seconds with 11 queries