Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #12  
Παλιά 07-01-08, 19:18
WILD_RIDER Ο χρήστης WILD_RIDER δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 10-11-2007
Περιοχή: .
Μηνύματα: 160
Προεπιλογή

Συμφωνω απολυτα με το φιλο Kostas G οσον αφορα το θεμα του προφιλτρου ανθρακα στην εισοδο του νερου.

Οσον αφορα την εξαγωγή του νερου υπαρχει και το συστημα αυτοματου ποτισματος σαν μια απλη λυση που προτεινει και ο tsamis στη σελιδα του. Όσον αφορα την εισαγωγή του νερου ομολογω οτι μου αρεσε παρα πολυ η λύση του controller με βαλβιδα και παρεχει και μεγαλη ασφαλεια απ' οτι φαινεται.

Το προβλημα μου ομως ειναι οτι (αν και Μηχανολογος Μηχανικος ) δουλευω τοσες πολλες ωρες που ειλικρινα δεν προλαβαινω ν' ασχοληθω με τον ολο σχεδιασμο, εγκατασταση και tuning του συστηματος, γιαυτο αλλωστε προσπαθω να βρω μια οσο το δυνατο ...... "ετοιμη λυση".

Δεν υπαρχει καποια οσο το δυνατο πιο "ετοιμη λυση" γινεται βρε παιδια ώστε να την βαλω στο ενυδρειο και να ησυχασω? Τρεχω παρα πολυ ρε γμτ για να προλαβω ν' ασχοληθω (αν και ειλικρινα θα το ηθελα παρα πολυ) και γιαυτο αλλωστε με ενδιαφερει να βαλω ενα τετοιο συστημα.
-------------------------
Ξεχασα να πω οτι το εξτρα κοστος μια ετοιμης λυσης ..... ειμαι διατεθειμένος να το συζητησω ......

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη WILD_RIDER : 07-01-08 στις 19:18 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01441 seconds with 11 queries