Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #43  
Παλιά 02-11-12, 02:01
Το avatar του χρήστη blackpit
blackpit Ο χρήστης blackpit δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 29-10-2012
Περιοχή: κρητη
Μηνύματα: 28
Προεπιλογή

διαβασα ολα τα σχολια!
λοιπον να πω οτι οτα αρχισα να ασχολουμαι με το πυθαρι μου και πριν μπω εδω στο μπλοκ και να διαβασω αρκετα εως παρα πολυ, ηξερα ελαχιστα πραγματα! να πω ομως οτι και με αυτα τα ελαχιστα που ηξερα ειιτε λογω τυχης ειτε λογο προσπαθειας μου να τα κρατησω καθαρα... τα χρυσοψαρα μου περασαν 2 χρονια χωρις προβληματα και απωλιες μεσα στο πυθαρι μου! η αληθεια ομως ειναι οτι μετα απο τις παρατηρησεις σας (και σας ευχαριστω και εκ μερους τους γιαυτο) ζωηρεψαν πολυ και εχουν περισοτερη ζωντανια!
μπορει ο χωρος να τους πεφτει οντως τωρα που μεγαλωσαν μικρος αλλα μεχρι τωρα παρολη την ασχετοσυνη μου οι τιμες και οι θερμοκρασιες ηταν ιδανικες. μιλαω για τα χρυσοψαρα παντα.
καταλαβαινω οτι ο καθενας εχει και τον δικο του τροπο να εκφραζεται!
δεν μπορω να πω οτι συμφωνω με τον τροπο ολων των μελων αλλα δεν μπορω ομως και να πω οτι δεν ειχαν απωτερο σκοπο την ευημερια τουν ψαριων μου!
οποτε δεν μπορω να τους κρατησω κακια... ισα ισα τους ευχαριστω γιατι με πεισμωσαν να διαβασω περισοτερο και να μαθω περισοτερα!!!
ασ ειμαστε γενικα πιο ευδιαθετοι θα ελεγα εγω ειδικα με αυτους που θελουν να μαθουν και νοιαζονται!
και δεν λεω να λεμε και μπραβο αν πει καποιος οτι εχει 10 χρυσοψαρα σε μια γυαλα 10 λιτρων! ενταξει εκει να του την πεις!
αλλα δεν νομιζω οτι ανεικω σε αυτην την κατηγορια!
η ρ ε μ η σ τ ε λοιπον χομπι ειναι που μας χαλαρωνει κι οχι κατι που θα μας κανει να ειμαστε περισοτερο στην τσιτα!!!
εντελως φιλικα.... γιαννης απο ηλιολουστη ακομα ΚΡΗΤΗ
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01485 seconds with 11 queries