Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #3  
Παλιά 11-12-15, 22:30
Το avatar του χρήστη Gemomar
Gemomar Ο χρήστης Gemomar δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 02-05-2013
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 68
Προεπιλογή

δε ξέρω πόσο πιο λάιτ ή πιο κακό είναι από το κανονικό αλλά προσωπικά με βοήθησε να μειώσω το κάπνισμα . εννοείτε με στόχο να το κόψω μαχαίρι , πράγμα που έκανα και ... με λένε Γιώργο και είμαι καλά εδώ και 3 χρόνια ... κάπνιζα 5-7 πακέτα την ημέρα και ήθελα 200 + ευρώ το μήνα πάγιο έξοδο ... με το ηλέκτρονικό σαφώς πέφτει πολύ το κόστος του μήνα .... αλλά προσωπική συμβουλή ... αν σκέφτεται κανείς να κάνει μόνο ηλεκτρονικό ... και να μην έχει στόχο να το κόψει .... μην μπει καν στο κόπο .... μπορεί απλά να μειώσει τα κανονικά τσιγάρα στο 1 πακέτο την εβδομάδα ! (λέμε τώρα) και να μείνει στο κλασικό, γνωστό σε όλους, χρόνια τώρα 3πτυχο πίσσα-νικοτίνη-άνθρακα που χρόνια ξέρουμε τι σκ..τ.α προκαλεί στον οργανισμό ... με την λογική ότι ο άνθρωπος το καπνό τον έχει στη ζωή του πάνω από 100 χρόνια τουλάχιστον ! οπότε γιατί να μην μείνεις στα γνωστά ναρκωτικά σου ! ? ....

απλά ... πάρτε μια βαθιά ανάσα και κόφτε το μια και καλή ! αυτό είναι η λύση ... ή μια στο τόσο ! είναι ακόμα καλύτερο ! φιλικά Γιώργος .... και είμαι καλά
ή μια πιο χιουμοριστική προσέγγιση .... θα σας έλεγα και άλλα για να εμβαθύνω αλλά είμαι ... πολύ πιωμένος για να γράφω τόσο κείμενο
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01371 seconds with 11 queries