Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #12  
Παλιά 30-09-12, 16:56
Το avatar του χρήστη danny
danny Ο χρήστης danny δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 28-09-2012
Περιοχή: -
Μηνύματα: 246
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από evina Εμφάνιση μηνυμάτων
επειδη προσφατα ειχα παει στο καταστημα που σου εχουν βαλει πιο πανω (στο λινκ) να εχεις υπ οψην σου πως εχει καλες προσφορουλες..αν μπορεις να παρεις λιγο μεγαλυτερο απο 60 cm σε μηκος,πηγαινε στα 80 και δε θα το μετανοιωσεις..περισυ το korall ειχα παρει και μου φαινοταν και ανετο..μετα πηγα στο ριο 125 και τωρα αν με ρωτουσες θα ηθελα μεγαλυτερο..σκεψου το..
οσο για τα αγγελοψαρα ειναι πανεμορφα αν εχεις το καταλληλο ενυδρειο..δυστυχως στο korall ουτε αυτα θα ειναι οκ..και μαλλον ουτε εσυ θα τα χαρεις..στη θεση σου θα εβαζα ή cherry barbs ή rasbora espei ή cpd (που συντομα θα βαλω στο δικο μου) ή καποιο αλλο απ αυτα που υπαρχουν στο υπομνημα για τα ψαρια στα 60 λιτρα..(να σου θυμησω πως το korall καθαρα θα σου αφηνει περιπου 45 )..δες και το νερο σου τι παραμετρους εχει και τι εισαι διατεθειμενος να κανεις και προχωρα ..
σίγουρα θα το ψάξω καλύτερα, χωρίς βιαστικές κινήσεις. θέλω το 1 ενυδρείο μου να είναι καλό, κυρίως μάρκα και αργότερα θα κοιτάξω και για τα ψαράκια ανάλογα φυσικά και το ενυδρείο. τα cherry barbs είναι ωραία 'οπως και τα rasbora espei, όσο για τα άλλα έχουμε καμμια φώτο? ευχαριστώ
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kgf12345 Εμφάνιση μηνυμάτων
110-120 80 ευρω το ειχα παρει το δικο μου απτον ωκεανο στη βουλιαγμενης.ψαξτο κιαλλο.αν προκειται να δωσεις κανα 80αρι για τα 40 λιτρα του κοραλ ειναι πεταμενα λεφτα.
αυτο που σου δειξανε παραπανω εγω το βρισκω καλυτερο για τα λεφτα του απτο juwel.και με τα λεφτα που θα περισεψουνε παιρνεις κιενα φιλτρακι εσωτερικο και ενα θερμαντηρα.και σου μενουν αλλα 50 για τεστ και ψαρια.φυτα μπορεις να βρεις κλαδεματα δωρεαν αποδω μεσα στις αγγελιες και να μη σου κοστισουνε καθολου.αμμο για το βυθο επισης.εχω κιεγω λεπτη μπεζ χαλαζιακη αν θες να σου δωσω δωρεαν.
καλησπέρα φίλε μου

95 ευρω το έχουν το juwel προσφορά με όλα μέσα και καθαρά λίτρα είναι 54. απο οσο με ενημέρωσες καταλαβαίνω ότι είναι ακριβό για αυτά τα λεφτά, βέβαια όπως είπα και παραπάνω ειναι και θέμα χώρου εκτός απο το οικονομικό.

ευχαριστώ πολύ επίσης και τις προσφορές σου, σίγουρα μόλις προχωρήσω στις πρώτες μου αγορές θα ενημερώσω

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη danny : 30-09-12 στις 16:56 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01741 seconds with 11 queries