Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #9  
Παλιά 21-06-08, 20:21
Andros Ο χρήστης Andros δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 07-04-2007
Περιοχή: Tseri, Nicosia
Μηνύματα: 1.228
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Andros
Προεπιλογή

Θαναση, πολλες φορες στην προσπαθεια μας να φταξουμε ενα project ειτε αυτο λεγεται ενυδρειο ειτε λεγεται λιμνη ή οτιδηποτε αλλο μεσα απο την αγωνια και τη λαχταρα να το τελειωσουμε, κανουμε απελπιστικες και βιαστικες κινησεις που μονο καλο δεν κανουν στο τελος της ημερας, αφου στο μελλον μεσα απο αυτες τις λαθος κινησεις θα καταλαβουμε οτι τα καναμε μανταρα.
Αυτο που μου αρεσε στη λιμνη σου δεν ειναι μονο αυτο που βλεπω απο τη φωτο αλλα το οτι αρχισες σωστα με πολυ προσεγμενες κινησεις (κατασκευαστικα μιλω) και δεν εκανες το βιαστικο απελπιστικο λαθος.
Οταν μπουν Αντλια, φιλτρο, φυτα, και ψαρια μεσα σε αυτην την ομορφια που εχεις φτιαξει και αφου ολα αυτα μαζι καταφερουν σε καποιο χρονικο διαστημα να συνηπαρξουν το μελλον θα σε ανταμηψει.
Μιας και αναφερες και τη γυναικα σου, που ειμαι σιγουρος οτι ηταν διπλα σου οταν φτιαχνατε τη λιμνη δε μου μενει παρα να σας ευχηθω καλη συνεχεια και περιμενουμε φωτο.
Και παλι μπραβο!!
Φιλικα,
Andros.
__________________
MY POND

ΕΝΑΣ ΑΝΟΗΤΟΣ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΟΥ...ΕΝΑΣ ΣΟΦΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ....
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01375 seconds with 11 queries