Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Παλιά 31-01-21, 21:12   #1
Πρόβλημα με οτοκυκλους
George_fzs
Junior Member
Εγγραφή: 20-12-2020
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 12

Εμφάνιση έκδοσης για εκτύπωση Αποστολή αυτής της σελίδας μέσω email
George_fzs Ο χρήστης George_fzs δεν είναι συνδεδεμένος 31-01-21, 21:12
Αξιολόγηση: (0 votes - average)

Καλησπέρα αγαπημένο κλαμπ! Έχω ένα τεράστιο πρόβλημα με τους αγαπημένους μου κατοίκους του ενυδρείου μου!! Έχω ένα 60λιτρο φυτεμένο ενυδρείο το οποίο φιλοξενεί 6 αρσενικά γκαμπυ 2 μολυ μπαλουν και 6 οτοκυκλους! Με τον όρο φυτεμένο εννοώ υπόστρωμα δυο ανουμπιες 2 κερατοφυλλα (αν τα λέω σωστά) δυο κόκκινα που δεν θυμάμαι το όνομα τους και λίγο γρασίδι που έχω ντύσει κάποια ξύλα! Ας πάμε στο πρόβλημα τώρα! Αρχικά είχα πάρει 2 οτοκυκλους οι οποίοι είναι μαζί μας εδώ και 4 μήνες περίπου, πριν έναν μήνα αντιμετώπισα καφέ άλγη σε μεγάλο βαθμό , και έτσι αποκτήσαμε άλλους 4 οτοκυκλους ( είναι τα αγαπημένα μου και αν μπορούσα θα είχα μόνο αυτούς αλλά...). Τέλος πάντων όλα πήγαιναν τέλεια και παράλληλα με την καφέ άλγη τους έριχνα και ταμπλέτες αλγης με σπιρουλινα. Τις τελευταίες τρεις μέρες όμως χάνω σχεδόν έναν οτοκυκλο την ημέρα χωρίς να ξέρω τον λόγο και είμαι μα σκάσω. Μήπως κάποιος έχει αντιμετωπίσει κάτι παρόμοιο; Πως να τους σώσω; Τους βάζω που και που και αγγουράκι αλλά... παρακαλώ βοηθήστε με γιατί πάω να τρελαθώ..
Εμφανίσεις: 1997
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01555 seconds with 12 queries