Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #14  
Παλιά 16-05-14, 20:28
Το avatar του χρήστη Diskus fan
Diskus fan Ο χρήστης Diskus fan δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-03-2009
Περιοχή: Χαϊδάρι, Αθήνα.
Μηνύματα: 2.844
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kgf12345 Εμφάνιση μηνυμάτων
χαχαχαχα

παντως περα απτην πλακα,ειναι χρησιμο το θεμα να υπαρχει.
αυτο το θεμα με τη μεταφραση της σερα δεν το ηξερα
Αυτό είναι απόσπασμα από την απάντηση μου... σε άλλο θέμα του forum...

1. Έχω προσωπικά διαμαρτυρηθεί στον υπεύθυνο της εταιρίας στη χώρα μας γι' αυτό το θέμα... του έχω δώσει μάλιστα και επιστολή που είχα ετοιμάσει για να αποστείλω στην Γερμανία (αφού e-mail ΔΕΝ μπορούσα να τους στείλω... λόγω των ρυθμίσεων της σελίδας τους) εξηγώντας τον λόγο που ο όρος (η μετάφραση του Filter wool... δηλαδή) είναι λάθος. Τώρα που το ξανασκέφτομαι... ΙΣΩΣ θα ήταν καλό να κλείσω εισιτήρια για Γερμανία... να τα πούμε από κοντά!!!!!

Έχω χλευαστεί κατά συρροήν και από πολλούς... για το συγκεκριμένο θέμα (της ονομασίας)... αλλά και καθ ην αρμόδιος έδειξε παντελή αδιαφορία.
Ο Σπύρος αποφάσισε να βάλει τα πράγματα σε μια "σειρά"... και ευτυχώς γιατί εγώ ΔΕΝ θα το έκανα ποτέ... όπως μπορεί αυτός.-
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από delta66 Εμφάνιση μηνυμάτων
Το λεμε ηδη πολλοι συνθετικο βαμβακι ή πολυ απλα filterwool οπως και λεγεται.
Τελος παντων, ας το λεμε και μαλλι της γριας ή και φιλετο γαλοπουλας, αρκει να μην γινεται καμια κομπλα στο ενυδρειο του αλλου με αυτο που θα πουμε.

Καπου διαβασα για ενα οικοδομο που ψειρισε πετροβαμβακα απο την οικοδομη και ειχε σκοπο να το βαλει στο φιλτρο (για να γλυτωσει 2 ευρω τωρα, θα τιναζε το ενυδρειο στον αερα).
Ελα μωρε υαλοβαμβακας, πετροβαμβακας, ολα ιδια ειναι

Κι εγω οταν μιλαω με τον φαν ιδιωτικα, υαλοβαμβακα το λεω, αλλα ξερω σε ποιον μιλαω και φυσικα το κανω για να του αναβω τα λαμπακια.
Οταν γραφω ομως δημοσια, δεν μπορω να το γραψω υαλοβαμβακα και να μαθω την αλλη μερα οτι ο οικοδομος πχ, εβαλε υαλοβαμβακα επειδη το διαβασε που το εγραφα.
Πρεπει να ειμαι τελειως αναισθητος για να το κανω, οταν δεν ξερω ποιος διαβαζει και τι εμπειρια εχει.
Κι ακομα πιο αναισθητος αν επιμενω επιδεικτικα να συνεχιζω να το γραφω ετσι.
Ααααααααααα... ώστε έτσι λοιπόν... θα σου δείξω εγώ... θα δεις τι θα πάθεις!!!!!!


Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Diskus fan : 16-05-14 στις 20:28 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,06335 seconds with 11 queries