Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #19  
Παλιά 27-03-12, 22:54
Butterfly Ο χρήστης Butterfly δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 29-01-2012
Περιοχή: Σπίτι Μου
Μηνύματα: 655
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από tsoum Εμφάνιση μηνυμάτων
Να πω την αλήθεια, δεν διαβασα όλα τα παραπανω, γιατί είμαι λιγο νταουλιασμένος τωρα. Όμως, σκεψου τα εξης:

1) Αν βαλεις τις γωνίες καλωδια πως θα περνανε; Εγω θα σου προτεινα να παρεις ενα κομματι τζαμι, στο οποιο θα κοψεις τις δυο γωνιες πισω για να περνανε τα καλωδια. Απο μπροστα θα έχει μαλλον σε καποια γωνια, επισης ενα κοψιμο αν δεν θες να το ανοίγεις για ταϊσμα. Εάν πρόσεξες οι γωνίες είναι μέσα στην γυάλα άρα δεν θα υπάρχουν καλώδια σε αυτή την περιοχή, αλλά από την πλευρά του φίλτρου.

2) για γαριδες ενα μικρο εσωτερικο κινεζικο φιλτρακι είναι υπερ-αρκετο. Λιγο siporax mini και εισαι κομπλε. Έχεις δίκιο σε αυτό, μου το είπαν και άλλα παιδιά

3) ακομα και αν το κανεις όμως, σκεψου οτι ολη η μπιχλα που θα πιανει το φιλτρο, θα φαίνεται, αφου είναι απο τζαμι. Οσο και να το είχα ψάξει, δεν είχα βρει καποια λύση για αυτο το προβλημα. Μονο αν χρησιμοποιοήσεις αλλο υλικό, όπως πλεξι Υπάρχει λύση, κολάς αυτοκόλλητο μαύρο και έχεις το κεφάλι σου ήσυχο.

Τα τζάμια είναι ακριβα.... Μηπως είναι η τιμη για ρονταρισμένα; Αν ναι, εσύ δεν το θες αυτό. Πες του να σου τα τριψει λίγο με το γυαλόχαρτο, ίσα ίσα να μην κόβουν. Η τιμή που μου έδωσαν δεν ήταν για ρονταρισμα, απλά θα τα τρίψει λίγο. Θα κοιτάξω και αλλού να δω τιμές

Αυτά τα λίγα...

Σ' ευχαριστώ για το ενδιαφέρων και ας είσαι νταουλιασμένος
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01501 seconds with 11 queries