Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #15  
Παλιά 24-01-12, 16:11
Το avatar του χρήστη \/ag
\/ag Ο χρήστης \/ag δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 11-02-2011
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 850
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ababapanos Εμφάνιση μηνυμάτων
Ευχαριστω για τις απαντησεις.

1. Το νερο στην εδω στην κερκυρα εχει πολυ μεγαλη σκληροτητα παιζει ρολο για το αν επιλεξω Μαλαουι η ταγκανικα? Kαι στις 2 περιπτώσεις το χρειάζεσαι..λογικά θα έχει και υψηλό pH..

2. για υποστρωμα θα αγορασω 20 κιλα αμμο χαλαζιακη , απλα επειδη υπαχρει σε διαφορα χρωματα σε μπεζ και λευκο ποιο θα ηταν καλυτερο να επιλεξω? Θα σου πρότεινα μπεζ..'η τουλάχιστον όχι κάτι σε τελείως άσπρο

3. πετρες δεν σκοπευω να αγορασω, εχω 2 επιλογες, η θα βρω μια παραλια εδω στην κερκυρα και θα μαζεψω , η να παω σε μια μαντρα με οικοδομικα υλικα και να παρω ηφεστιακες που ειναι και πολυ πιο ελαφριες για να μην εχω τον φοβο των κατολισθησεων. Πέτρες βάλε ότι αρέσει στο μάτι σου..εσύ θα τις βλέπεις!Τα ψάρια τις χρειάζονται..αλλά το χρώμα δεν τους πειράζει!

4. ειναι απαραιτητο να βαλω στο κατο μερος του ενυδρειου φελιζολ και πανο απο το φελιζον τις πετρες και την αμμο? Μπορω να το αποφγω για να μην μου κοψει σε εκατοστα στο υψος και σε λιτρα? Μπορείς να μην χρησιμοποιήσεις..θα κάνεις όμως ένα προσεκτικό και στιβαρό στήσιμο..και μετά θα μπει η άμμος
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01435 seconds with 11 queries