Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #82  
Παλιά 29-01-11, 17:10
Το avatar του χρήστη Τηλέμαχος
Τηλέμαχος Ο χρήστης Τηλέμαχος δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 06-06-2010
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 1.266
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από prospathw Εμφάνιση μηνυμάτων
Ενταξυ αυτον τον ευκλειδη τον ξερω! Τωρα καταλαβα τι εννοεις. Μπορεις να αλλαξεις τον τροπο εστιασεις απο το menu της μηχανης και να επιλεγεις εσυ το κουτακι απο το viewfinder αλλα δεν εζω τωρα τη μξχανη μπροστα μου για να σου πω ακριβως τη διαδρομη. Ωραιες οι φωτο αλλα προσπαθησε παλι αφηνοντας το κενο προς το μερος που κινειται το σαλιγκαρι και οχι απο την μερια της ουρας του. Επισης στη δευτερη φωτο δεν ειναι ωραιο που φαινεται αυτο το μαυρο πλαισιο απο το καπακι του ενυδρειου (?). Κοβει τη φωτο στα δυο. Στην πρωτη με χαλαει καπως αυτο το πρασινο φολο φυλλο στη μεση. Και αυτο κοβει τη φωτο στα δυο.
Αποβαλλεσαι!
Βρε συ! Δεν έχω εύκολη πρόσβαση στο ενυδρείο!!! Και πως να βγάλω το φύλλο από τη μέση; Να βάζω τσιμπίδες πάλι; Επίσης το καπάκι φαινόταν αναγκαστικά ενώ όταν πάρω το τρίποδο όλα αυτά θα βελτιωθούν! Γιατί οι καλές βγαίνουν κουνημένες. Επίσης βρήκα το κουτί επιλογής σημείου εστίασης viewfinder στο μενού ρύθμισης διαφράγματος, iso, φλας και ταχύτητας διαφράγματος!

ΓΙΑΤΙ ΚΟΒΟΜΑΙ ΕΝΩ ΕΧΩ ΜΟΝΟ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΗ ΜΗΧΑΝΗ; ΠΟΤΕ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΤΗ ΜΑΘΩ ΜΟΥ ΛΕΣ;;;
__________________
The tigers of wrath are wiser than the horses of instruction. Expect poison from the standing water.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01408 seconds with 11 queries