Θέμα: swim bladder
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #52  
Παλιά 26-03-13, 12:11
Το avatar του χρήστη Diskus fan
Diskus fan Ο χρήστης Diskus fan δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-03-2009
Περιοχή: Χαϊδάρι, Αθήνα.
Μηνύματα: 2.844
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από harris samos Εμφάνιση μηνυμάτων
το πρυξιμο εφυγε αλλα κολυμπαει στο πλαι και αμα θελει να παει κατω κανει αγωνα ανεβενει σα φουσκα πανω και ακομα ερχετε στα χερια μου και μου κανει γλυκες για να τον ταισω

εχω τον πονο μου και εχω και κανα δυο και μου λενε οτι πηρα 1 μετρο ψαρι απορω δηλαδι σε τετειες ωρες πους συνεχηζετε να κανετε κριτηκη και 2 μετρα να ηταν αφου με ευχαριστει θα τον εχω αυτα για να μη ξανα αναφερθουμε στα μεγεθη

οποιος μπορει να βοιθησει ειναι καλοπροαιρετος οποιος εχει θεματακια και θελει να μου την πει να παει αλλου σας το λεω στα ισα και ομορφα .......
1. Το κύριο λοιπόν πρόβλημα (πρήξιμο) έφυγε άρα... αφού μπορεί και τρώει.... δείχνει ότι τα πράγματα μάλλον πάνε καλύτερα. ΔΕΝ περιμένεις φαντάζομαι μέσα σε 2 μέρες πλήρη αποκατάσταση.... λίγη υπομονή δείξε. Προφανώς τελικά ήταν παράσιτο... ΑΝ κρίνω σωστά από το φάρμακο που χρησιμοποίησες.
2. ΔΕΝ ξέρω πολλούς που να προσπαθούν να βοηθήσουν κακοπροαίρετα... οπότε μάλλον θα πρέπει να "ξεκολλήσεις". Άλλωστε ΔΕΝ ήρθε κανείς στο σπίτι σου.... να σε ζορίσει να διώξεις το ψάρι.
3. Περαστικά του.-
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01815 seconds with 11 queries