Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #59  
Παλιά 08-06-18, 20:26
Το avatar του χρήστη Dream Waters
Dream Waters Ο χρήστης Dream Waters δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 27-04-2009
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 394
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Κλεόβουλος Εμφάνιση μηνυμάτων
Dream Waters η πελάτισσα σου άλλα μας είπε και εξ αυτών έκριναν και όσοι σχολίασαν. Γι αυτό πριν γίνεις καταγγελτικός για τους "ειδικούς και ειδημονες του πληκτρολογιου ,που υπαρχουν σε ολα τα φορουμ" και να βάλεις "στοίχημα οτι οι μισοι που γραφουν δεν εχουν πιασει ουτε εργαλειο στα χερια τους.εκτος από το πληκρολογιο" σε ένα φόρουμ που σε φιλοξενεί, θα ήταν προτιμότερο εσύ σαν σωστός επαγγελματίας να εξηγήσεις από την αρχή την άποψη σου για την κατασκευή και να απαντήσεις στα δικαιολογημένα ερωτηματικά που προέκυψαν.
Κλεοβουλε το φορουμ μπαζει απο παντου.Δε το βλεπετε?Αμεσως ολοι ειδημονες χωρις να γνωριζουν την αλλη αποψη.λοιπον τα πραγματα εχουν ως εξης.Επεσε πολυ λασπη στη δουλεια μου.Ο αλλος τη παρομοιασε με εγκατασταση στο μπανιο κλπ...Λοιπον ουτε εμενα μαρεσε που μπηκαν εξω οι σωληνες.Οχι οι σωληνες δεν ειναι μεγαλοι.Οχι δεν κανουν θορυβο.Η φιλη Νικολετα απο την αρχη δεν ηξερε μαλλομν τι ειναι συστημα 1000 λιτρ με σαμπ της το εξηγησα.Δε το καταλαβε!Δε γινετε ενα ενυδρειο με 8000 λτρ/ωρα αντλιες να ειναι ΠΙΟ αθορυβο απο ενα 100λιτρο με εξωτερικο φιλτρο.Τι να κανουμε τωρα...Δε γινεται ενα σαμπ για ενυδρειο 750 λιτρων να χωρεσει σε βαση με καθαρο υψος κατω απο 50 ποντους.Δε μπορεις να βαλεις χερι.Πως θα γινει.Πριν αρχισω επαναλαμβανω της εστειλα σχεδια ΑΠΟ ΟΛΟ το σαλονι και συμφωνησε.Οι σωληνες αφου το σαμπ ηταν εκει επρεπε να μπουν ετσι.Οι εξυπναδες τυπου pagokoftis που διαβασα παραπανω ειναι δυστυχως μονο λογια και οχι πραξεις σε δυσκολες κατασκευες οπως αυτη.Η φιλη Νικολετα απο την αρχη ελεγε μονο ΟΧΙ σε καθε προταση μου και προσπαθησα με τα θελω της να κανω οτι καλτερο μπορουσα.Δεν ειμαι αρπακολαζης αλλα ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ δε μπορεις να απαιτεις πραγματα που δε γινονται.Μη βιαζεστε καποιοι (και ποσο μαλλον μη ειδημονες) να ριξετε λασπη.Αγνοω τα αρνητικα σχολια και επικεντρονομαι μονο στο πως θα ειναι ευχαριστημενη η Νικολετα...για αυτο που ζητησε απο την ΑΡΧΗ εκεινη!Τωρα τα σχολια περι αγενειας δε θα τα σχολιασω τα αφηνω σε αλλους
__________________
www.dreamwaters.co
 
Page generated in 0,09144 seconds with 11 queries