Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 26-10-12, 09:55
Το avatar του χρήστη maxmike
maxmike Ο χρήστης maxmike δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 16-10-2011
Περιοχή: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
Μηνύματα: 922
Προεπιλογή

οκ αναδιατυπωνω θελει ψαξιμο στα σωστα λεντ και εξηγουμε...τι ειδος λεντ cree xpe-xpg,5050,3528,3550,power led,rgb κτλ με αντοιστοιχο κοστος και ποιοτητα και διαφορα στο αποτελεσμα και γω στο μινι ριφ λεντ εχω αλλα το εψαξα πολλη με φασμα φωτος ενταση κτλ,σε δυσκολα φυτα το δοκιμασες εχεις δει τι πανελ εχουν για φυτεμενα απαιτησεων?για να βαλεις 3 μετρα λεντ αδιαβροχα 5050 smd+τροφοδοτικο θες περιπου 50ε σωστα?γιατι λοιπον να μη βαλεις 2 τ5ή τ8 και να τελιωνεις??εγω εβαλα λεντ λογω απαιτσεων δικων μου.και επειδη ετσι και αλλιως δεν εχω καπακι αρα θα εμπαινα στην διαδηκασια τις κατασκευηςστο fb εχω φωτο με το φυτεμενο μου και το μεγαλο και το μικρο στο μεγαλο ειχα μια απλη τ8 λευκη και μια πλαντ της σερα δες και πες χαμηλων απαιτησεων και στο μικρο μια τ8 ουτα καν ενυδρειακη και ηταν και καμιας πενταετιας χαχαχα για δες.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από beeromixalhs Εμφάνιση μηνυμάτων
να παρακολουθεις καλύτερα τα post
τίποτα απ' αυτά εμείς αγαπάμε τα ψάρια. Άντε στη χειρότερη να φάμε κανένα ψαρονέφρι
+1000000

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη maxmike : 26-10-12 στις 09:55 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01601 seconds with 11 queries