Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #155  
Παλιά 14-04-08, 11:38
Το avatar του χρήστη lingistis
lingistis Ο χρήστης lingistis δεν είναι συνδεδεμένος
Συντονιστής
 
Εγγραφή: 13-09-2007
Περιοχή: ΦΛΩΡΙΝΑ
Μηνύματα: 1.420
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από gwgw Εμφάνιση μηνυμάτων
στις μηνιαες συναντησεις ειναι ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΟΙ ΟΛΟΙ.
στη συγκεκριμενη ομως που αφορα το μελλον του κλιμακιου να ερουν μονο οσοι ενδιαφερονται σοβαρα για το συλλογο.
-------------------------
και εξηγουμε για να μη παρεξηγουμε
σε ολους τους συλλογους και σε ολες τις οργανωσεις του κοσμου, λογο για τα τεκτενομενα και για τις αποφασεις του συλλογους τις παιρνουν τα ΜΕΛΗ.

δε μπορει ο οποιοσδηποτε που απλα θελει να παρευρεθει να εχει βημα σε μια τετοια συναντηση..

Λυπαμαι αλλα εγω ετσι το λεω. και επαναλαμβανω οτι δεν εχω κανενα προσωπικο προβλημα με κανεναν.. ειλικρινα. αυτο δεν εχει να κανει με προσωπικα ζητηματα. ειναι καθαρα θεμα συλλογου. δε μπορει να αποφασιζει καποιος και να ψηφιζει καποιος και να λεει τι θελει, ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΛΟΣ..και να εχει βημα σε τετοια συναντηση που θα καθορισει το μελλον του κλιμακιου.
Εγώ δεν είμαι μέλος και συμφωνώ μαζί σου.

Νομίζω όμως ότι μια συνάντηση αυτής της μορφής πρέπει να περιλαμβάνει δύο φάσεις. Να είναι ανοιχτή σε όσους έχουν κάτι να πουν, μέλη ή μη (και εδώ έχουν γραφτεί πολλά ωραία πράγματα από μη - έως τώρα - μέλη, που έχουν όπως δείχνουν τις ίδιες ανησυχίες με τα μέλη και ίσως κάτω από άλλες προϋποθέσεις αποφασίσουν να γραφτούν στο σύλλογο). Μετά τα μέλη αφού καταγράψουν τα όσα συζητηθούν τα αξιολογούν μεταξύ τους και αποφασίζουν. Ευχή δίνω οι αποφάσεις που θα πάρουν τα μέλη να είναι τέτοιες που να δώσουν νέα ώθηση στο ΚΒΕ για νέα και πιο σπουδαία πράγματα.
__________________
Γιάννης
Αν δεν βρέξεις σαλόνι... mbuna δεν πιάνεις!!!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01605 seconds with 11 queries