Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #5  
Παλιά 18-02-06, 14:10
Το avatar του χρήστη Strahos
Strahos Ο χρήστης Strahos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 31-10-2005
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 1.930
Προεπιλογή

Αν και πολύ αργά (τότε δεν ήμουν καν μέλος του GAB) συγχαρητήρια κι από μένα !!! όπως είπα και στον τίτλο "αριστούργημα"!!!
τα πραγματάκια τώρα που ήθελα να ρωτήσω είναι μία ερώτηση για το "cuba".σκέφτομαι να κάνω ριζικές αλλάγες στο 120άρι μου και μέσα σε αυτές είναι και το στρώσιμο cuba. υπάρχουν τίποτα "tips 'n' tricks" πράγματα που πρέπει να προσέξω και ιδιαιτερότητες για να έχω ένα επιτυχές αποτέλεσμα? ( φωτισμός, λιπάσματα κτλ ( ? ) ) σε τι υπόστρωμα είναι καλύτερα να φυτευτεί?
(μήπως έπρεπε να το γράψω σε άλλο ποστ?)
και πάλι συγχαρητήρια! (μ'αρέσει πάρα πολύ να βλέπω διακρίσεις Ελλήνων σε διεθνής διαγωνισμούς! είμαστε πολύ λίγοι για να έχουμε διακρίσεις κι όμως...)

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Pritanis
Να ερθεις και σε καμια συναντηση να τον συναντησεις και απο κοντα.... Βλεπεις τι χανεις που δεν ερχεσαι??????????
ξέρω, θα ήθελα πολύ να έρχομαι αλλά τις κυριακές κοιμάμαι μέχρι πολύ αργά (όπως και κάθε μέρα) γιατί δουλεύω μέχρι αργά το βράδυ. σάββατο σχολάω και ξεμπερδεύω περίπου 5, μέχρι να πάω σπίτι και να πέσω για ύπνο... όμως δεν θα γίνεται για πολύ αυτό γιατί με έχει τσακίσει. θα αλλάξω τακτική και θα μπορώ να έρχομαι κανονικά (έχω στερηθεί κι άλλα hobby απο αυτή την κατάσταση...άσε )

Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01402 seconds with 11 queries