Θέμα: water in
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #44  
Παλιά 12-09-11, 12:57
Το avatar του χρήστη tsoui
tsoui Ο χρήστης tsoui δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 26-01-2011
Περιοχή: Κατω Πατησια
Μηνύματα: 2.245
Προεπιλογή

@kiklidatos καταρχην αν διαβασες σωστα δεν ειπα πουθενα για κλεψια αντιθετα ειπα οτι λαθη γινονται αρκει να διορθωνονται αν δεν διορθωνονται τοτε ο καθενας το ονομαζει οπως θελει
Επισης αφου μιλας σαν επαγγελματιας αν μου βρεις ποιος νομος λεει οτι ενα καταστημα δεν επιστρεφει λεφτα θα κολυμπισω με μπρατσακια μεχρι την σαντορινη προφανως μιλας για πολιτικη καταστηματος που ειναι αλλο κομματι απο το τι σε υποχρεωνει ο νομος και πιστεψε με τα ξερω καλα γιατι τα αντιμετωπιζω στη δουλεια μου και ναι οσο και να σου φαινεται παραξενο η περιεργο ναι εχουμε κανει και κανουμε επιστροφη χρηματων σαν καταστημα γιατι απλα δεν μπορεις να το αρνηθεις οσο και να θες ενα εξωδικο αν σου κανει ο αλλος τελειωσε το εργο τοσο απλα (γιαυτο υπαρχουν και οι χειρογραφες αποδειξεις επιστροφης εκτος αν και αυτες ειναι στη φαντασια μου) τωρα γιατι τρελενεσαι τοσο πολυ δε ξερω και δε με απασχολει κιολας η ατζεντα του καθενα
Εφοσον εχεις αλλη εμπειρια εισαι ελευθερος να την καταθεσεις γιατι εκνευριζεσαι με τις αρνητικες?
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01385 seconds with 11 queries