Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #11  
Παλιά 28-12-15, 11:14
Το avatar του χρήστη johnpecn`
johnpecn` Ο χρήστης johnpecn` δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-08-2008
Περιοχή: Βυρωνας
Μηνύματα: 1.642
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από puntomad Εμφάνιση μηνυμάτων
πολυ ωραιο ειναι.
keep walking οι αναποδιες μας πεισμωνουν και μας δυναμωνουν
Ετσι ειναι σκέφτηκα να το παρατήσω τελειως αλλα μετα πείσμωσα
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από alexis cosmo Εμφάνιση μηνυμάτων
ένα ένα χαλάνε τι γίνεται. ..
για ανάποδιες 8 μήνες έχω γεμίσει 10 φορες το 300 αρι και το άδειασα γιατί δεν έβγαινε αυτό που ήθελα. Περιμένω και 3 μηνες το γκαζόν να έρθει αλλά τπτ ακόμα.
με την καινούρια χρόνια πάμε μαζί για αγιασμο και ξεκινάμε δυναμικά το 2016.
off topic
μαρεσει που το έκανες γρήγορα πάλι και το αποτέλεσμα είναι πολύ όμορφο.
Στην περιπτωση μου φταίει μαλλον οτι ολα παλιωσανε τα εχω παρει χρονια πριν και δεν ειχαν βγάλει προβλήματα μαλλον ηρθε η ωρα τους.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Artemisia Εμφάνιση μηνυμάτων
Είναι πολύ όμορφο μου αρέσει πολύ ο βυθός που είναι σκούρος και έχει επίπεδα και τα ξύλα και οι πέτρες έχεις γαρίδες ή μου φαίνεται ? δεν μπορώ να καταλάβω απο την φωτό ...
Να σαι καλα ευχαριστω ,ναι γαριδες red cherry ειναι καμια 200αρια
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Tzane Εμφάνιση μηνυμάτων
Ποιο ενυδρειο ειναι αυτο?Παει το παλιο?

Τρομερο το στησιμο οταν ολοκληρωθει θα ειναι απαιχτο!
Αυτο που ξερεις ειναι, απλα ξηλώθηκε ολο γιατι είχε διαρροή και ξαναστηθηκε
Ειχα σκεφτεί iwagumi αλλα δεν μου αρέσουν τα πολυ λιτά και σκέφτηκα να το κανω ετσι. Απο κοντα εχει πιο πολυ βάθος θα βαλω και πιο σκούρο χαρτονι και κάποιες λεπτομέρειες θα γινει καλουτσικο,αν και ήθελε πιο πολυ υψος αλλα δεν ειχα ουτε άμμο ουτε πολυ ωρα έγιναν ολα λιγο βιαστικά.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από energy52 Εμφάνιση μηνυμάτων
Εχεις χρησιμοποιησει πολυ ωραια υλικα και γενικα το ολο στησιμο δειχνει πολυ φυσικο και ατμοσφαιρικο οπως προαναφερθηκεΠαρα πολυ ωραιο μεχρι στιγμης ευγεΚι ευχομαι...ποτε ξανα διαρροη

ΥΓ:Στην πρωτη φωτο δεν ξεχωριζουν οι γαριδες τις περασα για κοκκινο φυτο και λεω μπραβο πιο κοκκινο γρασιδι ειναι αυτο ωρε παιδιαΜετα στις πιο κοντινες ειδα τα γαριδακια!!
Να σαι καλα φιλε ευχαριστώ πολύ,αμα ξανακάνει διαρροή θα μαζέψω ψαρια γαριδες και θα παω σε ενα 300αρι καινούριο το εχω στα σχεδια
__________________
test

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη johnpecn` : 28-12-15 στις 11:14 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01692 seconds with 11 queries