Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 08-11-11, 08:23
Το avatar του χρήστη stap
stap Ο χρήστης stap δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 16-10-2011
Περιοχή: thessaloniki
Μηνύματα: 129
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από jimmis1974 Εμφάνιση μηνυμάτων
καλο ειναι να μπει ενα σκιμερ , δεν δικαιολογητε να χεις δυο μικρα ψαρακια να κανεις αλαγες ΚΑΘΕ βδομαδα και ναχεις αυξημενα ΝΟ3.
Οποτε σκιμερ καλο ειναι να μπει.
Θερμοκρασια χαμηλωσε 25 με 26.
Αλατοτητα χαμηλωσε 1023 !!!!!!
Οταν λες κυκλοφοριτης μικρος ... ποσο μικρος ?
Τι το ηθελες το damsel ?? ειναι διαολι , μπορει να το χτυπαει το κλοουν καποιες στιγμες που δεν το βλεπεις !!

καλημερα σκιμερ εχω παραγγηλει σε μερικες μερες θα το εχω . Η αληθεια ειναι οτι αποτομα αναιβασε αμμωνεια και νιτρικα και εχει περιπου 3 εβδομαδες που κανω αλλαγες νερου και μια πεφτουν μια αναιβενουν . ο κυκλοφορητης μου ειναι αυτος http://www.amazonios.gr/product_info...oducts_id=2555 και τον εχω απο την μια μερια εαν δεις την πρωτη φωτογραφια. Η αλατοτητα την εκανα 1026 απο τοτε που μου ειπαν οτι βοηθαει στο να μην αρρωστενουν ευκολα τα ψαρια ( μου το ειπαν σε ενα μαγαζι με πετ) εαν ειναι καλυτερα 1023 θα βαλω και αλλο αλατι.
σε καποια αλλη αναρτηση μου ρωτησα ποια ψαρια πανε με ποια και τι αλλο μπορω να βαλω μεσα . ( απο γαριδα μεχρι πολυποδα) μου εδωσαν ενα λιγκ , διαβασα καποια πραγματα αλλα εχω ακομα αποριες..... εσυ τι μου προτηνεις?

ευχαριστω stap
__________________
Οκτάνα θα πει αληθινή ελευθερία και όχι εκείνη η φοβερά ειρωνεία, να λέγεται ελευθερία ό,τι χωρεί ή ό,τι εναπομένει στα ελάχιστα περιθώρια που αφήνουν στους ανθρώπους οι απάνθρωποι νόμοι των περιδεών και των τυφλών ή ηλιθίων.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01466 seconds with 11 queries