Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #42  
Παλιά 05-07-17, 14:55
Το avatar του χρήστη janickrules
janickrules Ο χρήστης janickrules δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 21-08-2011
Περιοχή: ημαθία
Μηνύματα: 1.364
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από fotisamor Εμφάνιση μηνυμάτων
Φίλοι καλημέρα.
Ρε τι αναστάτωση μπορεί να φέρει μία σαύρα....
Τελοσπάντων , να ξεκαθαρίσω οτι δεν γνωρίζω κανέναν προσωπικά , ούτε έχω προηγούμενα με κάποιον .

Στο θέμα της σαύρας , δεν υπήρξε ενημέρωση , γιατί δεν έχω νέα . Τελευταία φορά που πήγα στο petshop πάντως ήταν εκεί . Θα πάω σήμερα να μάθω για την τύχη της . Να την αμολήσω στον Πειραιά πάντως αποκλείεται!!
Είναι και ο χρόνος μου περιορισμένος να κανονίσω εκδρομή επαρχία .

Σε ό,τι αφορά το σχόλιο του Α.Ρ. θα κρατήσω αυτό :

Για μένα έκανες κάτι που έσωσε το ερπετό, μπορεί να μην έκανες το καλύτερο αλλά η σαύρα εξαιτίας σου είναι ζωντανή και στην τελική αυτό μετράει και ακόμη και τώρα μπορείς να την πάρεις και να την αφήσεις ελεύθερη και όλα καλά.

(που με βολεύει κιόλας)*

Δεν είμαι κανά παιδάκι , ούτε πολύ ευαίσθητος να με αποτρέπουν σχόλια και κριτικές για τα λάθη μου .

Αντέχω!!! Χτύπα αλύπητα Demetra !!!*

Την αυστηρή κριτική την επιζητώ στην ζωή μου , όμως τα σχόλια περί ποινικών αδικημάτων ήταν περιττά και λάθος τοποθετημένα στην συζήτηση .

Τα λάθη είναι ανθρώπινα και ο γραπτός λόγος παρεξηγείται .

Κλείνοντας να πω οτι σε όσα φόρουμ συμμετέχω ( σ'αυτό και άλλο ένα ) η ειλικρίνεια είναι ένα χαρακτηριστικό μου , μιας και δεν σκοπεύω να γίνω φίλος με όλους . Αυτοί που με αγαπάνε και θα με συμπαθήσουν, θα το κάνουν γνωρίζοντας ποιος είμαι .

Θα μπορούσα π.χ. να είχα πει οτι η σαύρα ελευθερώθηκε στην φύση. Θα ήταν προτιμότερο???

Σας κρατάω ενήμερους για την πορεία.

* , = χιουμοράκι

οπως ειπες κι εσυ, εκανες λαθος που την πηγες σε πετσοπ.
αυτο φτανει.και ποιος δεν εχει κανει λαθος;
σημασια εχει να το διορθωσεις.εστω και τωρα.
προσωπικα καταλαβαινω την αγανακτιση καποιων αν και οντως,τα σχόλια περί ποινικών αδικημάτων ηταν τραβηγμενα.
δεν χρειαζονται τετοια,σημασια εχει να σωθει η σαυρα.
πηγες να την σωσεις και εκανες ενα λαθος.
προσπαθησε να το διορθωσεις!

οσο για τον πετσοπα, φερθηκε.....σαν πετσοπας!
απαραδεκτος!!
εδω "κολλανε" ανετα τα σχολια περι ποινικων αδικηματων!

οσο για τον φιλο ΑΡ δεν θα πω κατι, παρα θα σταθω μονο σε ενα:
το GAB μονο κλειστη παρεα δεν ειναι και αυτο το εχει δειξει η ιστορια πλεον!
ειδικα καποια μελη εχουν προσφερει αφανταστη βοηθεια σε ολους (μας), γραφοντας πολλες φορες ακομη και τα ιδια πραγματα που πλεον φανταζουν αυτονοητα.
__________________
 
Page generated in 0,01736 seconds with 11 queries