Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #40  
Παλιά 05-07-17, 11:11
fotisamor Ο χρήστης fotisamor δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 20-02-2016
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Μηνύματα: 231
Προεπιλογή

Φίλοι καλημέρα.
Ρε τι αναστάτωση μπορεί να φέρει μία σαύρα....
Τελοσπάντων , να ξεκαθαρίσω οτι δεν γνωρίζω κανέναν προσωπικά , ούτε έχω προηγούμενα με κάποιον .

Στο θέμα της σαύρας , δεν υπήρξε ενημέρωση , γιατί δεν έχω νέα . Τελευταία φορά που πήγα στο petshop πάντως ήταν εκεί . Θα πάω σήμερα να μάθω για την τύχη της . Να την αμολήσω στον Πειραιά πάντως αποκλείεται!!
Είναι και ο χρόνος μου περιορισμένος να κανονίσω εκδρομή επαρχία .

Σε ό,τι αφορά το σχόλιο του Α.Ρ. θα κρατήσω αυτό :

Για μένα έκανες κάτι που έσωσε το ερπετό, μπορεί να μην έκανες το καλύτερο αλλά η σαύρα εξαιτίας σου είναι ζωντανή και στην τελική αυτό μετράει και ακόμη και τώρα μπορείς να την πάρεις και να την αφήσεις ελεύθερη και όλα καλά.

(που με βολεύει κιόλας)*

Δεν είμαι κανά παιδάκι , ούτε πολύ ευαίσθητος να με αποτρέπουν σχόλια και κριτικές για τα λάθη μου .

Αντέχω!!! Χτύπα αλύπητα Demetra !!!*

Την αυστηρή κριτική την επιζητώ στην ζωή μου , όμως τα σχόλια περί ποινικών αδικημάτων ήταν περιττά και λάθος τοποθετημένα στην συζήτηση .

Τα λάθη είναι ανθρώπινα και ο γραπτός λόγος παρεξηγείται .

Κλείνοντας να πω οτι σε όσα φόρουμ συμμετέχω ( σ'αυτό και άλλο ένα ) η ειλικρίνεια είναι ένα χαρακτηριστικό μου , μιας και δεν σκοπεύω να γίνω φίλος με όλους . Αυτοί που με αγαπάνε και θα με συμπαθήσουν, θα το κάνουν γνωρίζοντας ποιος είμαι .

Θα μπορούσα π.χ. να είχα πει οτι η σαύρα ελευθερώθηκε στην φύση. Θα ήταν προτιμότερο???

Σας κρατάω ενήμερους για την πορεία.

* , = χιουμοράκι
 
Page generated in 0,01507 seconds with 11 queries