Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #23  
Παλιά 30-01-11, 20:13
Το avatar του χρήστη Πάνος
Πάνος Ο χρήστης Πάνος δεν είναι συνδεδεμένος
Μοδ
 
Εγγραφή: 13-01-2006
Περιοχή: Αλεξανδρούπολη
Μηνύματα: 11.341
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nikman Εμφάνιση μηνυμάτων
Πάνο με 7 ενυδρεία και σου βγάζει 2 λίτρα τη μέρα μάλλον είναι «μάπα το καρπούζι» δε νομίζεις, .
φιλε Νικο... εγραψα παραπανω...
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από panos-alex/polis Εμφάνιση μηνυμάτων
την πρωτη φορα σε 2 ωρες μεσα εβγαλε 2 λιτρα.....

επειτα αφου 'ξεκανε" την πολυ υγρασια και αφου σκεπασα ΟΛΑ μου τα ενυδρεια....πλεον εχει αυτη τη ρεγουλα και κανω και οικονομια και εχω καλη ατμοσφαιρα στο σπιτι.
απλα θα σου πω οτι περασα τους τοιχους με χλωρινη..πλυναμε κουρτινες (ολα αυτα ειχαν αρχισει να εμφανιζουν κηλιδες μουχλας) και τωρα ολα ειναι οκ...
με γλιτωσε απο πολλα και μονο μαπα δεν ειναι το καρπουζι.
δεν εχω καμια συμφωνια με την εταιρια ωστε να κανω διαφημιση ...αλλα πριν τον παρω ημουν αποφασισμενος να καταργησω ενυδρεια γιατι δεν πηγαινε αλλο...

αν εφευγα για διακοπες καμια βδομαδα κι επεστρεφα στο σπιτι...δε μπορουσα να αναπνευσω μεχρι να ανοιξω ολα τα παραθυρα διαπλατα. τωρα οταν λειπω...το βαζω διπλα στο νεροχυτη ωστε να εχει μονιμη αποχετευση και ειναι σαν να μην "εκλεισα" το σπιτι καθολου.
το θεμα ρευμα ειναι αλλο κεφαλαιο και θα εκαιγε πολυ αν δε σκεπαζα ολα μου τα ενυδρεια....αλλα πραγματικα...δεν περιμενα να ειμαι τοσο ευχαριστημενος. και οσο εχω ενυδρεια..θα ειναι πλεον ενα εξαρτημα που θα με συνοδευει συνεχως.
επισης
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από panos-alex/polis Εμφάνιση μηνυμάτων
δε θα μπορουσα να ειμαι περισσοτερο ευχαριστημενος αφου εχω αυτο το αποτελεσμα και το εχω ρυθμισμενο στο 1/3 μονο της "πληρους αποδοσης του.
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01454 seconds with 11 queries