Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #65  
Παλιά 14-04-10, 19:20
Το avatar του χρήστη Μίμης
Μίμης Ο χρήστης Μίμης δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-05-2009
Περιοχή: Μυτιλήνη(Λέσβος)
Μηνύματα: 787
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Μίμης
Προεπιλογή

Γιωργο σε ευχαριστω το ξυλο αριστερα ειναι οντως λιγο μεγαλυτερο απο οτι πρεπει αλλα μου αρεσει παρα πολυ το σχημα του και ταιριαζει στο μερος εκει,αν βρω οπως λες κανμια μικροτερη ριζα ή κανενα μικροτερο ξυλο με κλαδακια θα το προτμησω

Αλεξανδρα σε ευχαριστω πολυ.αν ειχες προσεξει εκει που παρουσιασα τις εικονες εγραψα πως το βοτσαλο το εχω βαλει για να μπορεσει να βουλιαξει το ξυλο επειδη επεπλεε λιγο.φυσικα και θα τη βγαλω σε λιγες μερες που το ξυλο θα εχει ποτιστει το νερο και θα ειναι αρκετα βαρη ωστε να επιπλεει.

Θοδωρη σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια οπως λες ειναι υποκειμενικο το ποσο φυτεμενο θα ειναι το ενυδρειο..και εμενα δε μου αρεσει να ειναι φουλ απο γυτα αλλα αφου τα ειχα και το 100 δεν ειναι ακομα ετοιμο τα εβαλα οσο καλυτερα μπορουσα
και εγω το σκεφτηκα και θα βαλω ενα φυτο εκει ωστε να κτυψει το φιλτρο γιατι ειναι και πολυ ασχημο και το χρωμα του χτυπαει στο ματι και δε μ αρεσει.ναι πισω αριστερα εχω polysperma.περιμενω να φουντωσει και να πιασει την πισω αριστερη γωνια..
τωρα που μου λες για τη moss και εγω το εχω σκεγτει κατα καιρους..δε χαλαει ουτε εχει αλγες αλλα εκει απο κατω και γυρω γυρω μαζευει πολυ βρωμια απο τα ψαρια και κυριως τις γαριδες που βοσκουν..την κλαδευω και την καθαριζω οσο πιο συχνα μπορω γιατι αμα μεγαλωσει γινεται χαλια.
σας ευχαριστω ολους.. εχουμε ακομα καιρο..θα μεγαλωσουν τα φυτα και μετα θα δω τι περαιτερο αλλαγες θα κανω
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01438 seconds with 11 queries