Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #22  
Παλιά 07-09-13, 14:43
Το avatar του χρήστη stelios816
stelios816 Ο χρήστης stelios816 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 13-11-2011
Περιοχή: νικαια
Μηνύματα: 1.585
Προεπιλογή

μιας και σε βλεπω πολυ γνωστη του ολου θεματος ενω εγω δεν ειμαι μπορεις να εχεις την αποψη σου και να συνεχισεις τον τροπο σου κανενα προβλημα σε βλεπω οτι γνωριζεις ακριβως τη λειτουργια του αντικειμενου!!
ακομα ομως δεν μου ειπες της μετρησεις που εβγαλες ?
και δεν αναφερθηκα καν σε χαλκινα συστηματα που δεν γνωριζεις απο αυτα που ειπες ουτε σε αυτο πιο ειναι το μειονεκτημα ακομα και για τον ανθρωπο σε περιπτωση συνεχους καταποσης μικρων ποσοτητον ποσο μαλλον για τα ψαρια.
αν ειναι πες μου να αλλαξω επαγγελμα μιας και τα ξερεις καλυτερα.

και αν θες κατατοπισε με ποτε δεν εχει καποιο θερμοσιφωνο ανοδιο? για πες μου καποια μαρκα αν θελεις να μαθω και εγω
αν τα ανοδια στα 5 χρονια ειχαν λειωσει οπως λες καθε 6 ολοι θα αλλαζαν θερμοσιφωνα.
το νερο στα θερμοσιφονα δεν ανανεονεται ποτε ολη η ποσοτητα οπως και να το κανεις οσο και αν προσπαθεις.
και πες μου και τi εχει αλαξει στα μεταλλα στην τελευταια 20αετια αν θες γιατι δεν ξερω εκτος απο ντεκαπε 2.5mm εχει βγει κατι αλλο? να μου πει οτι αλλαξαν οι επιστρωσεις ναι αλλα ως ειδημων ειπες ενα σωρο πραγματα που δεν γνωριζες χωρις λογω φιλε μου τωρα αν ειναι σωστες η λαθος οι αλλαγες απο το θερμοσιφωνο ας το κρινει ο καθενας μονος του.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02181 seconds with 11 queries