Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #12  
Παλιά 01-05-13, 07:25
Το avatar του χρήστη delta66
delta66 Ο χρήστης delta66 δεν είναι συνδεδεμένος
Professor
 
Εγγραφή: 29-09-2007
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 19.360
Προεπιλογή

Ποια ηταν ακριβως η ερωτηση που δεν απαντηθηκε?
-------------------------
Αυτη την ερωτηση (που εχω κανει με εντονα γραμματα) βλεπω, και αυτη απαντηθηκε.
Απο τα λιτρα ξεκινας.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από pantelos Εμφάνιση μηνυμάτων
καλημερα λοιπον!!! ασχολουμαι καιρο με το χομπυ του ενυδρειου εδω και κανα 4-5 χρονια.... κατα καιρους περασαν πολλα ηδη ψαριων και ενυδρειων απο τα χερια μου.. οι δισκοι παντα με μαγευαν σαν ψαρι..ειναι οντος ο βασιλιας!!αλλα ποτε μου δεν δοκιμασα να κρατισω θεωρωντας πως δεν εχω τοση εμπειρια και δεν θα μπορουσα αφου οπως ολοι λενε ειναι δυσκολοι στην συντηρηση... τον τελευταιο καιρο εχω διαβασει αρκετα θα ελεγα για το θεμα δισκοι και θελω να κανω ενα ξεκινιμα με αυτα τα υπεροχα πλασματα!!! τις προαλλες λοιπον ηρθε στα χερια μου ενα rio240 ας ξεκινισω με αυτο που μαλλον θα ειναι και το μεγαλυτερο θεμα της συζιτισης..... ξερω οτι χρειαζομαι αρκετα λιτρα αλλα δεν θελω να παω σε πολλα για αρχη..... σκεφτομαι να βαλω 3-4 ατομα για αρχη και μετα αν ολα πανε καλα να ερθει και ενα μεγαλυτερο ενυδρειο.... εχω διαβασει σχετικα με απαιτισεις νερου,ρουτινα αλλαγων,διατροφης,στισιμο ενυδρειου φιλτρανσης κτλπ.... τωρα σαν ξεκινιμα πειτε μου εσεις απο που θα ηταν καλο να αρχισω....δεν βιαζομαι απλα θελω πρωτα να μαθω και μετα να κανω οποιοδηποτε βημα!!!περιμενω τις γνωμες σας και σας ευχαριστω προκαταβολικα!!!
__________________
O delta66 δεν εχει καμια σχεση με επαγγελματα που αφορουν το ενυδρειο και δεν εξαρταται απο σπονσορες, επαγγελματιες και διαφημισεις.
Γραφει ελευθερα και ανεπηρεαστα την αποψη του και ευχαριστει το GAB που του δινει αυτη τη δυνατοτητα.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη delta66 : 01-05-13 στις 07:25 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01488 seconds with 11 queries