Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #49  
Παλιά 05-11-12, 13:30
Το avatar του χρήστη lucy
lucy Ο χρήστης lucy δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 27-01-2007
Περιοχή: Δράμα
Μηνύματα: 1.993
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από blackpit Εμφάνιση μηνυμάτων
....
η ρ ε μ η σ τ ε λοιπον χομπι ειναι που μας χαλαρωνει κι οχι κατι που θα μας κανει να ειμαστε περισοτερο στην τσιτα!!!....
α, γειά σου!!!!!!!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Andros Εμφάνιση μηνυμάτων
....δηλαδη η κατασκευη του πυθαριου ειναι τετοια που παρα τα 180 λιτρα που λες οτι ειναι δεν κανει για χρυσοψαρα ....
Η λέξη πιθάρι με γέλασε και δεν καλοπρόσεξα το σχήμα του! Νόμιζα ότι είχε ...κοιλιά
Συμφωνώ κι εγώ το σχήμα είναι εντελώς ακατάλληλο. Αν δεν σε ενοχλεί η κατανάλλωση του ρεύματος βάλε θερμοστάτη κι έχε τα γκάπυ μόνα τους. Αυτά είναι μικρούλια και δεν νομίζω να στριμωχθούν. Άλλωστε τι χειμώνα έχετε εσείς; Α ρε Κρήτη που δεν σε επισκέφτηκα ποτέ!!!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από blackpit Εμφάνιση μηνυμάτων
δεν λεω οτι δεν εχετε δικιο απλα δεν εχω την ωρα και τα οικονομικα προς το παρον. Ειναι στο προγραμμα παντως! Και ειδικα τωρα που ξερω περισοτερα δεν θα ηθελα να κανω προχειροτητες!
μου αρέσει που δεν θα κάνεις προχειρότητες, μου αρέσουν τα σχέδια για το μέλλον!!!!
__________________

«...όταν μια πόρτα στη ζωή κλείνει, μια άλλη ανοίγει. Ευτυχισμένος θα είναι ο άνθρωπος που δεν θα σταθεί να κλαίει μπροστά στην κλειστή πόρτα, αλλά θα ψάξει να βρει την ανοικτή και να ευτυχήσει
[B]Helen Keller

[
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01464 seconds with 11 queries