Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #20  
Παλιά 23-07-04, 03:55
nhreas Ο χρήστης nhreas δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 23-06-2003
Περιοχή: veria
Μηνύματα: 219
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην nhreas Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην nhreas
Προεπιλογή

φιλε νικ συγχαρητηρια για το reef σου οποιος γνωριζει εστω και λιγα μπορει να καταλαβει τι παιζετε στις φωτογραφιες.
εγω παντως σε οφειλω ενα μεγαλο ευχαριστω για την βοηθεια που μου προσφερεις με την πειρα σου εστω απο τοσο μακρια. απ'οτι βλεπω δασκαλε και εγω βρισκομαι σε καλο δρομο.μονο που με καθοδηγησες σε σωστο εξοπλισμο ,αυτο και μονο φτανει.μακαρι να σε γνωριζα νωριτερα θα γλιτωνα πολλα παραπανισια εξοδα και απ οτι βλεπω θα εκανα και το 700αρι reef.δεν ξερεις ποτε δεν ειναι αργα .
καλα ειναι να ακουμε τους παλιοτερους η τελοσπαντων αυτους που εχουν πειρα και διαθεση να βοηθησουν.παρα να κοιταμε να το παιξουμε εξυπνοτερoi.το εχω ξαναπει στο παρελθον(ξυριχθυς) εχουμε την ευκαιρια μεσω του board να προοδεψουμε επανω στο αγαπημενο μας χομπι και να αποφυγουμε λαθη και οχι να κανουμε διαγωνισμο εξυπναδας .ετσι φευγουμε απο το αντεικιμενο ,γραφονται λαθη συμβουλες και ριχνουμε το επιπεδο τoυ gab.νομιζω οποιος θελει να κανει αστεια υπαρχει και αντιστoιχο topic.
 
Page generated in 0,01457 seconds with 11 queries