Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #18  
Παλιά 22-07-04, 22:21
sps4ever(niktso) Ο χρήστης sps4ever(niktso) δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 13-02-2003
Περιοχή: ΒΥΡΩΝΑΣ
Μηνύματα: 652
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Abdul
κατα τη γνώμη σου ρε νικτσο , τι έχεις ένα φουλ μπλόουν ριφ που αναγνωρίζεις το μόνο σαν ριφ
Συνεχίζω τον σχολιασμό (εεε δε γίνετε αφου το παληκάρι είναι λάθος ) το σπεισις τανκ για να λέγετε έτσι πρέπει να διαθέτει ΕΝΑ και μόνο είδος απο το "θέμα" του ενυδρείου , εσυ έχεις διάφορα ψάρια διάφορες ανεμώνες , το μόνο που μπορεί να κάνει σπισισ αυτο το τανκ είναι το Σαρκόφυτο
Καλή η όλη προσπάθεια ωραιο το ακουασκειπ αλλα συμφωνα με τα δικα σου προτυπα (κατάλαβα το γούστο σου ) έχει πολυυυυυυύ δρόμο ακόμη επίοσης που είναι οι παράμετροι του ενυδρείου , χημεία , μηχανήματα ? ή θες , όποιος θέλει να δει αυτά τα πράματα να κάθετε να ψάψνει τα μηνήματα σου μπας και τα πετύχει πουθενα ?
Πρώτα από όλα όταν αναφέρεσαι γενικά σε reef πρέπει να πιάνεις όλες τις περιπτώσεις σωστά;
Πώς σου φαίνεται αυτό το ενυδρείο ; Εννοείται ότι για μηχανήματα δεν χρειάζεται να μιλήσω γιατί τις γενικές γραμμές τις έχω αναπτύξει κατά καιρούς και σίγουρα το ενυδρείο που έχω οραματιστεί θεώρησα ότι χρειαζόταν τα μηχανήματα αλλά επίσης ξέρω ότι ένα ενυδρείο μπορεί να λειτουργήσει και με λιγότερα από τα δικά μου.
 
Page generated in 0,01431 seconds with 11 queries