Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #141  
Παλιά 06-05-17, 12:20
SpirosLo Ο χρήστης SpirosLo δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 23-04-2014
Περιοχή: αθηνα
Μηνύματα: 151
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από voas Εμφάνιση μηνυμάτων
Σπυρο χαλάρωσε λίγο,δεν χρειάζεται να τρελαίνεσαι!
μπουρουμε εμείς να διορθώσουμε τα κακώς κείμενα των μαγαζιών ή τον τρόπο με τον οποίο τα αιχμαλωτίζουν και τα μεταφέρουν?
η θεωρία απο την πράξη απέχουν κατά πολύ,ειδικά όταν συντελούν και άλλοι αστάθμητοι παράγοντες!
χαλαρα δικιεεεε μου , εννοητε. δεν μπορουμε. το μονο π μπορουμε ειναι να προστατευομαστε προληπτικα εμεις και τα ενυδρεια μας με οποιο τροπο γινεται .
-------------------------
Ενταξυ ειμαι λιγο υπερβολικος , νομιζω πως τελικα θα ζησω με το ich .... διαβαζοντας και ακουγοντας της αποψης σας , ειδα πως τελικα ειναι τοσο δυσκολο να το κρατησω ich free . εστω και μια σταγονα νερο απο αλλο ενυδρειο με το παρασιτο φτανει να αρχησει παλι απο την αρχη . αρα , δεν εχει πολυ νοημα να χαλαω καθε λιγο και λιγακι το ενυδρειο για να μαζεψω τα ψαρια . εντοπισα τι εφταιξε στον παροξυσμο μ . εχασα πολλα ανθιας , αλλα τελικα οχι απο ich . πηγα τα ψαρακια σε μια φιλη μικροβιολογο και ειδα πως δεν ειχαν καν υποστει ζημια απο αυτο.... Πεθανανε απο την πεινα!!! τραγικο ?? κιομος , ετσι με επιασε η "αντραλα" ποου λενε και στην λαρισα

Τωρα πρεπει να αρχησω να ανεβαζω αλατοτητα στην γκαραντινα ωστε να τα προσαρμοσω παλι στην αλατοτητα του κυριος ενυδρειου.... εχω αρχησει απο χτες κιολας .....
Σας ευχαριστω ολους για την διατυπωση των αποψεων σας παντος ....
με καθυσηχασατε αρκετα μπορω να πω ....

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη SpirosLo : 06-05-17 στις 12:20 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01455 seconds with 11 queries