Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #12  
Παλιά 30-05-14, 14:22
leonidas87 Ο χρήστης leonidas87 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 22-02-2014
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 381
Προεπιλογή

[QUOTE=kixlidatos;840168]
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από leonidas87 Εμφάνιση μηνυμάτων
Αυτό με το πουκάμισο κ τις αλλαγές ισχύει;;Για τις αλλαγες νερου εννοεις?αν ναι ειναι αυτο που σου ειπα.Οταν αλλαζει,ειναι μαλακος και πολυ ευαισθητος,οποτε η παραμικρη αλλαγη τον επιριαζει αρνητικα.έχω διαβάσει επίσης ότι πριν την αλλαγή για 2,3 μέρες δε τρώει καθόλου ισχυει και παραπανω,μορει και μια εβδομαδα να κανει να μην φαει. κ όμως εμένα μια μέρα έφαγε τεράστιες ποσότητες από ότι κ να του έδινα κ το ίδιο βράδυ άλλαξε πουκάμισο...παραξενο,ισως ειναι μικρο ακομα,και επειδη ειναι μονος ,νιωθει ασφαλεια.κ το πρωί την επόμενη πάλι έφαγε τον αμπακο!! Αυτο το βρισκω αδυνατο,γιατι μετα την αλλαγη,και οι κατω δαγγανες του ,ακομα ειναι μαλακες σαν βουτηρο.Κατι θα σου ξεφυγε
Εχω πάρει δυο ανεμηστηρακια...θα αλλάξω τις ώρες φωτισμού από 07:00 εώς 11:00 που δε κάνει τόσο ζεστη...[/QUOTE]

Καντου μια σωστη φωλια,για να την αραζει οποτε θελει.Προσεχε με τις ζεστες,ειναι σημαντικο.Και μην του βαζεις μηχανικα το φαγητο,να βλεπεις οτι το τρωει,γιατι αν του ριχνεις τροφη εμποριου,με τις ζεστες η με την αλλαγη,μην σου μενει αφαγοτη τροφη,και σου τιναξει την βιολογια στον αερα.
Την επόμενη που θα αλλάξει κέλυφος θα προσπαθήσω να τράβηξω βίντεο για να δεις ότι δε σταματάει να τρώει...φωλιά έχει κάνει μόνος του.εχει σκάψει κάτω από τη ρίζα κάνοντας ένα βαθουλομα κ καμία φορά πηγαίνει κ αραζει εκεί..
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01539 seconds with 11 queries