Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #9  
Παλιά 18-10-16, 09:16
Λάμπρος.Τ Ο χρήστης Λάμπρος.Τ δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 10-11-2015
Περιοχή: Μοσχάτο
Μηνύματα: 1.520
Προεπιλογή

Με τη σειρά μου, να πω και εγώ ένα «ΤΕΡΑΣΤΙΟ (όσο όλη η Αφρική).. ΜΠΡΑΒΟ» για την προσπάθεια που έφερε αυτό το αποτέλεσμα !!!

Σαφέστατα το αποτέλεσμα ξεπέρασε και τις πιο αισιόδοξες εκτιμήσεις μου, όμως η «ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ» και το.. «Ταξίδι», ήταν για εμένα τα πιο σημαντικά κομμάτια, και αυτά που κρατώ μέσα μου.

Και τώρα που τελείωσε όλο αυτό??? Τώρα που δεν ήρθανε οι «βάρβαροι» (όπως λέει και ο ποιητής..), τι ? Ίσως μια μικρή θλίψη που τελείωσε, αλλά και ένα γλυκό αίσθημα ικανοποίησης.

Είμαι σίγουρος, ότι τώρα θα ανοίξουν ακόμη περισσότερο οι δρόμοι, θα προστεθούν καινούργιοι στόχοι, θα κρατήσουμε τα κεκτημένα, και θα βάλουμε ακόμη πιο ψηλά τον πήχη, για να ανεβάσουμε όλοι μαζί το GAB ακόμη πιο ψηλά !!!
Για να βοηθήσουμε ακόμη περισσότερα παιδιά να ασχοληθούν με αυτό τον όμορφο κόσμο.

Προσωπικά ευχαριστώ το GAB και όλα τα παιδιά τα οποία γνώρισα μέσα από αυτό ( και που με κάποια γίναμε και καλά φιλαράκια), γιατί όλοι εσείς με κάνατε να αισθανθώ πολύ όμορφα μέσα στην παρέα σας και μοιραστήκατε μαζί μου απίστευτες στιγμές «γέλιου» και δημιουργίας.

ΠΑΜΕ ΔΥΝΑΤΑ «ΟΜΑΔΑΡΑ» ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΚΟΡΥΦΗ !!!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01423 seconds with 11 queries