Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #5  
Παλιά 30-06-14, 13:07
NIKOS YAMA Ο χρήστης NIKOS YAMA δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 26-02-2013
Περιοχή: heraklon crete
Μηνύματα: 34
Προεπιλογή

καλημερα!!!

ta brichardi δε θα μεινουν ξεφυγαν απο κατι γεννεσ που ειχα κατι σε γεννηστρα συντομα θα φυγουν , τα botia τα ειχα παρει απο ενα παιδι που τα ειχε σε 50 λτ ενυδρειο με σκοπο να τα βαλω στη λιμνη γιατι δεν θα την βγαζαν , και αυτα θα φυγουν συντομα προσ το παρον ειναι καομη μικρακ αι δεν επιρεαζουν ,τα frieri μπορουν να συνδιαστουν με labidochromis τα εχω 2 χρονια περνω συναιχεια γεννεσ χωρισ να επιρεασει το ενα το αλλο, βεβαια μεγαλωσαν μαζι ,οσο για τον αριθμο δεν ειναι και τοσο μεγαλοσ ,ισωσ επειδη καθρεφτιζει το τζαμι να φενονται αμετρητα αχαχχαχα, τα σωματιδια ειναι κομματακια απο κερατοφυλλο που επειδη πειραζα το ενυδρειο ανακατευτηκε , τα φιλτρα ειναι 2 eheim 2217 αλλαγη μια φορα την βδομαδα ,συνηθωσ καθε κυριακη , και τα μικροτερα labido φισικα τα δινω γιατι εχω γεμισει γεννεσ .

αυτα που εχω παρατηρησει με την συνθεση ειναι οτι τα brichardi σιγουρα δε κανουν για να μπενουν με malawi, τα botia δεν πειραζουν ακομη δεν ξερω στον μελλον αλλα προοριζονται για λιμνη στο μελλον,και εχω 4-5 μπουκοματα την βδομαδα,τα frieri παλι μπουκωνουν μια φορα περιπου το 2 μηνο

το ph ειναι 8.2 νιτρικα δεν εχω, ολλη η επιφανεια εινα ιγεμματη κερατοφυλλο γεμμιζω σακουλα ανετα,βεβαια εχω και κυπο και ετσι κανω αλλαγεσ καθε βδομαδα για να ποτισω πανω απο το 30% (το νερο ειναι απο γεωτριση)
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,03821 seconds with 11 queries