Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #43  
Παλιά 30-07-14, 14:20
tolee Ο χρήστης tolee δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 09-09-2013
Περιοχή: athens
Μηνύματα: 158
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από delta66 Εμφάνιση μηνυμάτων
Οχι δεν εχεις δειξει τετοιο ατομο.
Απλα δεν καταλαβαινεις καποια πραγματα ακομα.
Καποιοι ξεκινανε σιγουροι για ολα, καποιοι φοβισμενοι. Ουτε το ενα ειναι καλο, ουτε το αλλο.

Τον σεισμο δεν μπορει να το υπολογισει καποιος και να τον αποφυγει.
Καπακι ομως στο μονομαχοενυδρειο μπορει να εχει, μη τυχων και ...
Και εξαερισμο μπορει να εχει χωρις να υπαρχουν ανοιγματα που χωραει το ψαρι.

Υποτιθεται οτι το φορουμ υπαρχει για να ανταλλασουμε ιδεες και να βρισκουμε τις καλυτερες λυσεις για τα ενυδρεια μας.
αυτο ακριβως... για αυτο κι εγω που θελησα να βρω λυση στο επερχομενο προβλημα ανοιξα 2 θεματα, για να δω τι θα κανω... ακουω (διαβαζω) τι μου λετε οι παλιοτεροι απο τις εμπειριες σας, διαβαζω στα εξειδικευμενα σαητ παραμετρους κτλ που χρειαζονται τα ψαρια που εχω ή θελω να αποκτησω και στο τελος παιρνω την αποφαση μου συμφωνα με τις αναγκες και τις δυνατοτητες μου, παιρνοντας το αναλογο ρισκο και ξερωντας οτι η καθε μου πραξη θα εχει και καποια συνεπεια/αποτελεσμα (ελπιζοντας οι συνεπειες να μην ειναι δυσαρεστες)...

και φυσικα σε φιλικο κλιμα και με την αναλογη διαθεση παντα... ουτε προκειται να ζητησω τα ρεστα απο καποιον που μου ειπε να κανω κατι κι εγω το εκανα, ουτε απο καποιον που δεν μου ειπε κατι κι εγω δεν ενδιαφερθηκα ή δεν σκεφτηκα να ψαξω να το βρω....
οπως για παραδειγμα, ενω αρκετοι με καθυσηχασαν οτι τα συννεφακια δεν θα εχουν προβλημα να μεινουν στους 27 βαθμους (τους οποιους ευχαριστω και παλι για το ενδιαφερον), εγω προτιμω (αν τα καταφερω δλδ) να τα δωσω.....
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01614 seconds with 11 queries