Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #20  
Παλιά 10-10-05, 14:35
Tolis Ο χρήστης Tolis δεν είναι συνδεδεμένος
Δικτάτωρ
 
Εγγραφή: 29-11-2002
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 5.612
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από torm
Δεν είναι απορίας άξιο πως δεν το έχεις δεί Τόλη, αφού σε ένα post όπως αυτό το μόνο που είδες για να σχολιάσεις ήταν το αλάτι. Μάλλον για να κάνεις αναφορά σε υπογραφές και σε άλλα γεγονότα που μόνος σου συνέδεσες και ως δια μαγείας τα χώρεσες στην ίδια πρόταση.
Αν δεν εθελοτυφλούσες εκεί που επιλέγεις θα έβλεπες πράγματα άξια αναφοράς, πολύ περισσότερο απο μια υπογραφή.

Υ.Γ. το post αυτό αναφέρεται νομίζω σε κάποια κακόμοιρα ψαράκια. Είναι άξιο απορίας (ή μήπως δεν είναι; ) που η απάντησή σου αναφέρεται σε οτιδήποτε άλλο εκτός απο αυτά.
Πραγματα αξια αναφορας, εκτος απο την υπογραφη, δεν βλεπεις να σχολιαζω σε ολοκληρη παραγραφο στο ποστ μου?
Για τα κακομοιρα ψαρακια με εχουν καλυψει οι προλαλησαντες. Και μιας και η συζητηση συνεχισε στο αλατι, και με εντονο διαλογο, επρεπε να μην πω την γνωμη μου επιεδη ηταν εκτος αρχικου θεματος?
Πραγματικα δεν καταλαβαινω ορισμενες φορες γιατι αντι να παιρνουμε οτι χρησιμο υπαρχει σε γνωμες και αποψεις, αρπαζομαστε και αντιδρουμε αμυντικα ή και ειρωνικα. Και γιαυτο αναφερω και την υπογραφη σου (μην μου πεις οτι δεν ηταν ειρωνικη - δεν μου απαντησες καν οταν σε ρωτησα ευθεως σε ΠΜ), και γιαυτο αναφερω (καθολου ως δια μαγειας) την αποχωρηση μελους οταν υπηρξε διαφωνια αν το καταλληλο φαρμακο ηταν το μελαφιξ ή το αλατι.
Και φτανουμε να δημιουργουμε κι εντυπωσεις ετσι μονο και μονο για να συνεχιζεται η κοντρα? "Εθελοτυφλω" επειδη εχω αντιθετη αποψη απο σενα για το αλατι (και στο κατω κατω ουτε την επιβαλλω ουτε βαζω ειρωνικες υπογραφες)? Και τι εννοεις οταν λες οτι "ειναι αξιο αποριας - ή μηπως δεν ειναι?" που "μονο" σε αυτο απαντω? Εχω καμμια ορεξη να διαιωνιζω κοντρες μεσα στο μπορντ, αρκετες εχουμε.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01833 seconds with 11 queries