Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #82  
Παλιά 09-02-14, 20:44
Το avatar του χρήστη Τάκης
Τάκης Ο χρήστης Τάκης δεν είναι συνδεδεμένος
Bob ο Μάστορας
 
Εγγραφή: 28-12-2012
Περιοχή: ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Μηνύματα: 14.715
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sokrates978 Εμφάνιση μηνυμάτων
καλησπερα αυτην την κολλα την πειρες απο τον πειραια διαφορα χλοροφορμιου απο αυτην την κολα ειναι οτι αμα ξεφιγη λιγο η κολα αυτη σου το ασπρισε το ιλικο ενο το χλοροφορμιο κανει απλα εναν λεκε.Οσο για τον μεντεσε υπαρχουν πολα ειδη μεχρι και με μεταλικο αξονα απο εκει και περα εγο μιλαο πιοτικα ο μεντεσες ο ακριλικος αμα κολιθη καλα δεν φενετε τιποτα εμενα δεν μου αρεσει να μπλεκο το ακριλικο με πλαστικα ηλυκα.Τορα εγω που ειχα ροτισει για κολλα που δουλεβα που ηταν της bayer μου ειχαν πει οτι δεν κανει ειναι ακρος εποξικες εγω σας τα λεω επειδη το δουλεβα το ηλυκο αφτο για μια δεκαετια απο εκει και περα ο καθενας κανει οτι νομιζει σοστο μην ξεχνατε ομος οτι μηλατε με εμπορους
-------------------------
Και οσο για το ξιραφακι αυτο ειναι για μοκετα αυτη το δουλεβουν αφτο
-------------------------
Και κατι αλλο η κολες ολες εχουν διαρκια ζωης μεχρι ενα χρονο μετα δεν δουλεβουν σοστα προσεξτε την ημερομινια παραγογης
Μάλλον μιλάμε για διαφορετικές κόλλες, αυτή την αγόρασα από τον Σπακούρη που πουλάει πλεξιγκλας. Αν πεσει στο πλεξιγκλάς δεν ασπρίζει, κάνει λεκέ. Την έχω στο αλουμινένιο μπουκάλι με 2 καπάκια και όταν θέλω βγάζω λίγη σε άλλο μπουκαλάκι και αυτή είναι μόνιμα κλειστή
Τους μενετσέδες δεν τους κολλάω, τους βιδώνω.
Ο συγκεκριμένος κόφτης με αυτή τη λάμα δεν είναι ξυράφι, δεν κόβει, χαράζει, και με τα πολλά περάσματα, αδυνατίζει το πλέξιγκλας σε εκείνο το σημείο και σπάει, κάπως όπως το τζάμι. Κόφτης μοκέτας είναι αυτός από όσο ξέρω
__________________
Δεν απαντώ σε πμ για ενυδρειακά θέματα
Φυλλάδιο GAB - Χρυσόψαρα Φυλλάδιο GAB - Μονομάχοι
Τα ενυδρεία μου


Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01543 seconds with 11 queries