Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #170  
Παλιά 15-03-11, 01:52
Το avatar του χρήστη azores
azores Ο χρήστης azores δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 29-04-2005
Περιοχή: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Μηνύματα: 118
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bokostas Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλημέρα Κωστή, εννοείται ότι η συζήτηση πρέπει να παραμείνει φιλική, αφού γίνεται ανάμεσα σε φίλους και δεν υπάρχει διάθεση αντιπαράθεσης.

Μπράβο που απαντάς, η απάντησή σου όμως δεν με καλύπτει, γιατί:

1. Οι περισσότεροι είχαμε δουλειές χθες και τις αφήσαμε για να παραβρεθούμε σε μια εκδήλωση που γίνεται 1 φορά το χρόνο.

2. Το αν και πώς σου έγινε πρόσκληση και τι ενδοιασμούς είχες, δεν το γνωρίζω και δεν έχει σημασία, εγώ στη θέση σου, θα ερχόμουν και απρόσκλητος.

3. Η κοπή της πίτας μπορεί να ήταν του ΠΣΦΕ, αλλά από τους 70 παρευρισκόμενους, οι 65+ ήταν απλά μέλη του GAB,
όπως κι εσύ και όπως σου έχω ξαναπεί, ασχέτως με το τι έχεις εναντίον του Συλλόγου, μόνο κέρδος θα είχες αν ερχόσουν.

4. Επειδή παρόμοια συζήτηση είχε γίνει και στην περσινή κοπή της πίτας, δυσκολεύομαι πλέον να το θεωρήσω σύμπτωση.

Κρίμα όμως, γιατί έχασες φοβερή πίτα και μαζί την ευκαιρία να συναντήσεις μαζεμένους τόσους φίλους που έχεις καιρό να δεις.
Θα διαφωνήσω με το 3 ως προς το αν και τι έχω εναντίον του συλλόγου.
Δεν έχω κάτι και ούτε άφησα αιχμές για οτιδήποτε.
Η απάντηση μου ήταν εντελώς ντόμπρα. Μπορεί να έχεις δίκιο για την αναλογία αριθμού, αλλά δεν παύει να ήταν κοπή πίτας.

Για το 1 δεν έχω κάτι να πω. Για το 2 θέλω να σου πω ότι είναι απλό να το λες αλλά όχι να το κάνεις. Πάνω από όλα η αντιμετώπιση που έχω είναι ως κατάστημα. Λίγοι με αντιλαμβάνονται και ως Κωστή.. ή μόνο ως Κωστή ακόμη πιο λίγοι. Για το 4 δεν έχω να κάνω κάποιο σχόλιο, πέρσι έγινε μια παρεξήγηση. Φέτος δεν υπήρχε κάτι αντίστοιχο. Αφού με ξέρεις, έρχομαι στις περισσότερες συναντήσεις ασχέτως πίτας.
__________________
web mail : azores78@gmail.com
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01583 seconds with 11 queries