Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #22  
Παλιά 08-12-11, 22:49
Το avatar του χρήστη delta66
delta66 Ο χρήστης delta66 δεν είναι συνδεδεμένος
Professor
 
Εγγραφή: 29-09-2007
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 19.360
Προεπιλογή

Φιλε milion, συγνωμη αν φανηκε να σε μειωνει το ποστ μου, αλλα δεν νομιζω οτι υπηρχε λογος, αφου μεχρι τη στιγμη που δηλωσες οτι εισαι μηχανικος (και αυτο εγινε μετα το ποστ μου) ολα ηταν απλα μια κουβεντα σε ενα φορουμ, οπως ειπε και ο φιλος ο Plakas.
Δεν νομιζω να τον προετρεψα σε κατι λαθος, αλλα ουτε και σε κατι περιττο.
Αλλωστε η αναμιξη μου ατο θεμα δεν ηταν στο πλαισιο του "ακουσα", γιατι εχει συζητηθει πολλακις στο φορουμ και με συμμετοχη μηχανικων και παντα το συμπερασμα σε τοσο μεγαλα ενυδρεια, ηταν να μελετηθει για σιγουρια απο το μηχανικο η κατασκευη.
Σημασια δεν εχει αν θα παρεξηγηθει ο λογος μας εδω, εστω και αδικα, αλλα να μη παθει καμια ζημια κανενας.
Του προτεινα λοιπον (και χωρις να ξερω την ειδικοτητα σου), πριν κανει οτιδηποτε, να κανει ακριβως αυτο που ειπες και εσυ μετα.
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από delta66 Εμφάνιση μηνυμάτων
Θα σου πει ο μηχανικος που θα δει τα σχεδια.
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από milion Εμφάνιση μηνυμάτων
Από κει και πέρα ένας μηχανικός με μια απλή ματιά στα σχέδια του σπιτιού σου θα σε σιγουρέψει.
__________________
O delta66 δεν εχει καμια σχεση με επαγγελματα που αφορουν το ενυδρειο και δεν εξαρταται απο σπονσορες, επαγγελματιες και διαφημισεις.
Γραφει ελευθερα και ανεπηρεαστα την αποψη του και ευχαριστει το GAB που του δινει αυτη τη δυνατοτητα.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01295 seconds with 11 queries