Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #4  
Παλιά 13-03-15, 21:36
namiarlda Ο χρήστης namiarlda δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 17-02-2015
Περιοχή: Πειραιάς
Μηνύματα: 13
Προεπιλογή

Εννοειτε ακομα δεν υπαρχει ψαρακι.... Προς το παρον παρακολουθηση και μετρησεις.

Τροφη την πρωτη μερα εβαλα μια τσιμπια στην αποχη, μεχρι σημερα ειχε λιωσει και ειπα να προσθεσω αλλα εκανα την πρωτη ζημια. Πηγα να ανοιξω την τροφη και πεταχτηκε απο το καπακι μπολικη, ειπα να τη μαζεψω και μου επεσε η αποχη μεσα. Τωρα εχει χιονισει τροφη. Τωρα τι κανουμε......

Ειναι το fluval edge οποτε ειναι κλειστο με εξαιρεση ενα μικρο ανοιγμα απο πανω. Οποτε ασφαλες για μονομαχο. Θα αφηνω ενα μικρο περιθωριο για να μπορει να βγαινει στην επιφανεια

Με τον θερμαντηρα εχω προβλημα, δεν χωραει, εχω σκαψει λιγο το χαλικι για να μην ακουμπαει αλλα πρεπει να βρω και μικροτερο. Οπου εχω ρωτησει δεν εχουν μοντελα μικροτερα απο 20 cm, αλλα που θα παει θα βρω και αυτος θα μεινει για back up και για την προετοιμασια του νερου.

Οχι δεν ειναι αεραντλια, οι μπουρμπουλιθρες ειναι απο το φιλτρο, κανει σαν καταρρακτη η εξοδος

Ανεβασα και την θερμοκρασια στους 29, βλεπω να δημιουργουνται κατι σαν τριχουλες στην ριζα και στα φυλλα αυτο ειναι καλο;
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01566 seconds with 11 queries