Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #11  
Παλιά 20-01-11, 23:51
Το avatar του χρήστη Πάνος
Πάνος Ο χρήστης Πάνος δεν είναι συνδεδεμένος
Μοδ
 
Εγγραφή: 13-01-2006
Περιοχή: Αλεξανδρούπολη
Μηνύματα: 11.341
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από betty Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγώ δεν έχω αφυγραντήρα αλλά από ένα χρωματοπολοίο της γειτονιάς μου πείρα ένα απορροφητή υγρασίας (ariasana migliora il tuo benessere) 10 ευρώ. Βέβαια δεν μπορώ να πω τίποτα ακόμα γιατί το χρησιμοποιώ εδώ και 2 μέρες και το υλικό που έχει μέσα κάνει για ένα μήνα.
το ειχα και αυτο αλλα οι δικες μας ειναι βαριες περιπτωσεις...αυτο που ολες ειναι αντε για κανα υπογειο με λιγο παραπανω υγρασια. εμεις με τα πολλα ή μεγαλα ενυδρεια μαζευουμε καθε πρωι λιμνες μπροστα απο τα παραθυρα...

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από QS-Plan Εμφάνιση μηνυμάτων
Πάνο, πριν πόσο καιρό το πήρες? Αύριο κιόλας πάω στο πρακτικερ..... αν μπορέσεις και πεις περισσότερες λεπτομέρειες για τον αφυγραντήρα αυτόν θα σου ανάψω λαμπάδα!!!
τον εχω κανα 2 μηνες....οπως ειπα απλα...σωθηκα! λεγεται budget δες εδωhttp://images.tanea.gr/AssetService/...t=2&pg=201230& το προτελευταιο προιον.
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από theodarras Εμφάνιση μηνυμάτων
πανό αν μπορείς πες μας και κατανάλωση ρεύματος και βασικά αν ξέρεις αν τον έχουν ακόμα!
250 βατ...αλλα ξεκινα και σταματα...αν κρινω απο το νερο που συλλεγει και συμφωνα με τις επιδοσεις του υπολογιζω να αναβει καμια 2 ωρες καθημερινα...στο συνολο. και φυσικα αναλογα και ποσο "δυνατα" το ρυθμιζεις.
ο γνωστος μου τον πηρε πριν κανα χρονο..και το φυλλαδιο στο λινκ πιο πανω ειναι προ διετιας..οποτε γιατι να μην τον εχουν ακομη?
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01615 seconds with 11 queries