Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1  
Παλιά 26-01-14, 23:32
Το avatar του χρήστη kgf12345
kgf12345 Ο χρήστης kgf12345 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 08-03-2011
Περιοχή: rio atabapo(μεσα)-alto rio ilioupoli
Μηνύματα: 7.894
Προεπιλογή αποξηραμενο σκουληκι(freezedried)ποια εταιρια προτιματε?

με αφορμη ενα θεμα που ειχα με τα mahachai τωρα προσφατα,αλλα και με αλλους μονομαχους παλιοτερα,θελω να ρωτησω αν εχει παρατηρησει κανεις διαφορα σε αποξηραμενα Bloodworm μεταξυ διαφορετικων εταιριων.

συγκεκριμενα για την περιπτωση με τα mahachai,αγορασα μια συσκευασια της omega one http://www.omegasea.net/products/nut...ed-blood-worms

αλλα τα ψαρια δεν την πλησιαζανε καθολου.οταν λεω καθολου,εννοω οτι ουτε κοιταζανε στην επιφανεια για να δουνε την τροφη.σνομπαρισμα κανονικο
υποψιν οτι η τροφη δεν εχει ληξει.ληγει τον 5ο του 16 και ητανε σφραγισμενη αεροστεγως.εγω την ανοιξα.

επειδη το ιδιο πραγμα μου εχει ξανατυχει με τους προηγουμενους μονομαχους που ειχα ,μονο που δεν θυμαμαι ποιανης εταιριας ειχα παρει τοτε αρχικα,χτες μου εδωσε συγχομπιστας bloodworm της sera,και οπως και την προηγουμενη φορα,μολις εριξα,τα ψαρια φαγανε αμεσως.

μαλιστα μου φανηκανε πιο ετοιμασμενα να φανε αυτη,παρα τα γκρινταλ!
τα γκρινταλ οταν εριξα την πρωτη φορα χτες το βραδι δεν τσιμπησανε πολυ.σημερα τα φαγανε πιο ορεξατα βεβαια

το θεμα ειναι,τοχει παρατηρησει κιαλλος αυτο με το σκουληκι της σερα?οσες φορες εχω δοκιμασει αποξηραμενο σκουληκι αλλη εταιριας δεν το τρωνε τα ψαρια μου
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01379 seconds with 11 queries