Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #7  
Παλιά 18-04-19, 21:33
SweepingFish Ο χρήστης SweepingFish δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 02-06-2018
Περιοχή: Γλυφάδα
Μηνύματα: 368
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Foccacia Εμφάνιση μηνυμάτων
Έχω ένα παρόμοιο αλλά κοντεύει να τελειώσει σε ένα μήνα ..
απο το άγχος μου επειδή απο ότι έχω καταλάβει έχω βάλει λάθος ψαράκια μαζί μετράω κάθε μέρα παρά πλέον.. και έλεγα να το βάλω προληπτικά..



Sent from my iPhone using Tapatalk
-------------------------




Έχω ήδη με σταγόνες φιλαράκι..
Απλώς έχω αγχωθεί πολύ και πιστεύω πως κάνω υπερβολές.. με φίλτρα βιταμίνες μετρήσεις αγχος και δεν συμμαζεύεται.. εκεί που μου άρεσε πολύ και ενθουσιάστηκα πλέον έχει γίνει εμμονη ιδέα και έχω μετανιώσει που ασχολήθηκα..



Sent from my iPhone using Tapatalk

Χαλαρωσε! Δεν χρειάζεται να αγχώνεσαι... Ολα καλα θα πανε! Εφόσον τα ψαρακια που εχεις πανε μια χαρα ετσι θα συνεχίσουν να πηγαινουν. Αν ηταν να είχες ανεβασει αμμωνια θα την ειχες ανεβάσει ηδη. Ειναι ενα απο τα ομορφοτερα το χομπι μας και πραγματικα αν χαλαρώσεις θα το απολαύσεις και εσυ και τα ψαρακια σου (σκέψου οτι καλύτερο είναι να το αφήνουμε να τρεχει μονο του παρα να επεμβαίνουμε συνέχεια εμεις)!

Οπως σου ειπαν και τα παιδιά στο θεμα σου θα στρωσει το ενυδρειο. Ειναι αρχη ακομα και το εχεις κανει παρα πολυ ωραιο για πρωτη φορα και ειναι κριμα να το παρατήσεις. Υπομονη χρειάζεται και διαβασμα. Ξεκίνα βάζοντας τα σωστα ψαρια. Οταν κανεις μεγαλύτερο ενυδρείο τοτε βαζεις τα κατάλληλα εκει.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01774 seconds with 11 queries