Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #13  
Παλιά 07-09-09, 18:51
Το avatar του χρήστη kwstas_original
kwstas_original Ο χρήστης kwstas_original δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 22-11-2008
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μηνύματα: 1.672
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην kwstas_original Send a message via Skype™ to kwstas_original
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από georgarask Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγω παντως ποτε δεν ειχα βαλει την εν λογω βαλβιδα και δεν ειχα καποιο προβλημα εσυ και ο Θανασης!εγω σκοτωσα οτι ζωντανο ειχα ... και ετσι οπως το βλεπω εγω η δικη σου περιπτωση ... ειναι εξαιρεση! δεν νομιζω οτι με καλυπτει αυτο που μου λες.Μπορει να πηγαν παρα πολλα πραγματα στραβα ναι ετσι φαινεται!... αλλα ειναι καλο να χρησημοποιουμε την Ελληνικη γλωσσα σωστα πιστεψε με ειμαι ιδιος ο μπαμπινιωτης... ανακριβειες σημαινει οτι διαβασες κατι που δεν θες να κανουμε συντακτικο τωρα?το διορθωνω και και γραφω ΕΛΕΙΠΕΣισχυει και οταν διαβαζω το ποστ σου καταλαβαινω οτι δεν ειναι σωστες οι οδηγειες για την παρασκευη DIY CO2! Ειναι σωστες οι οδηγειες ... και θα μπορουσες ευγενικα να συμπληρωσεις (μεσα απο την ασχημη εμπειρια σου)ουτε στον εχθρο σου φιλε μου... την προσθηκη αντεπιστροφης βαλβιδας και ... οχι να δημιουργεις λαθος εντυπωσεις! Ελπιζω πανω στη ταραχη σου να τα εγραψες και οταν ηρεμησεις να καταλαβεις...!καταλαβαινω και οντως ειμαι πολυ ταραγμενος.Συγνωμη αλλα εχασα ενα εξακριβωμενο ζευγαρι red belly που πηγαινα για γεννες


καλοπροεραιτα μιλαω Γιωργαρε.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01588 seconds with 11 queries