Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #25  
Παλιά 12-11-09, 16:03
Το avatar του χρήστη harris samos
harris samos Ο χρήστης harris samos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 22-12-2008
Περιοχή: Σαμος
Μηνύματα: 4.507
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην harris samos
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από dimis1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
Μιλαει ξεκαθαρα για 250 λιτρα δηλαδη καθαρα 220 λιτρα και οπως λεει και η ιδια δεν εχει ιδεα απο ενυδρεια...
Οποτε λες να κατσει να φτιαξει ενα σαμπ η να εχει γνωση να το παραγγειλει οπως το χρειαζεται για τις αναγκες της και απο ποιον???
Για να πεις κανω ενα σαμπ σημαινει οτι εχω την γνωση να ξερω οτι το σαμπ θα αποδωσει καλυτερα για το συστημα μου απο ενα εξωτερικο και επισης σημαινει οτι σχεδιαζω αναλογα με τις αναγκες του χωρου που θα το βαλω και μετα φτιαχνω και τις ενωσεις σεταρω τους-τον κυκλοφορητη και βαζω τα υλικα φιλτραρισματος που επιθυμω.
Δηλαδη ολα αυτα θα τα κανει μια κοπελια που δεν εχει ιδεα απο ενυδρεια?
Επισης δεν χρειαζεται το 2217 στα 250 μεικτα λιτρα,μην τρελαθουμε...
Αρκει το 2215 η το 2224 που με 90-120 ευρω ειναι κομπλε.
σέβομαι τη γνώμη σου ok αλλα από όσα έχω διαβάσει πιστεύω ότι ένα samp ακόμα και σε αυτά τα λίτρα είναι πολύ καλύτερο από οποιοδήποτε εξωτερικό φίλτρο και 50 λίτρα να είναι το samp κοστίζει λιγότερο
και αφού θα τα δώσει τα φράγκα που θα τα δώσει γιατί να μη το κάνει και να το ευχαριστηθεί κι όλας
οσο για τα 90 η 120 ευρο κομπλε ενοεις με τα βανακια και τα σφουγκαρια χωρις βιολογικα υλικα
__________________
Ένας βλάκας που περπατάει, αξίζει πιο πολύ από δέκα διανοούμενους που κάθονται...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01616 seconds with 11 queries