Θέμα: Giannis' nano reef
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #143  
Παλιά 26-11-16, 21:55
Το avatar του χρήστη Giannis Roditis
Giannis Roditis Ο χρήστης Giannis Roditis δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 09-08-2016
Περιοχή: ΡΟΔΟΣ
Μηνύματα: 232
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από voas Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι εννοείς Γιάννη με αυτο που λες;
Παρε τα πράγματα απο την αρχη γιατι μπορει να υπάρχουν πολλοί παράμετροι ετσι ώστε να βλεπεις τους ζωανθους ταλαιπωρημένους!
Λοιπόν με τις Τ5 είχα και αναπτυξη,ανοιχτά ζωανθους με καλές παραμέτρους! Αργότερα έβλεπα τα λεντ είδα και το ενυδρειο του Σάκη από κοντά και έπαθα πλάκα...μετά από λίγο καιρό βρήκα το φωτιστικο αυτό από χομπυστα με τκν οποίο μιλούσα ο οποίος διάλυσε το ενυδρειο του και πήρα το φωτιστικο πήγαινα για κάτι καλύτερο βέβαια μου είπε πως έχει ένα ψεγαδι πάνω στο ταμπέλακι που γράφει το όνομα του φωτιστικου και μου εγγύηθηκε την άριστη λειτουργία του όπως μάλλον αποδείχτηκε δεν δουλευει καλά για αυτό ισωσ να έχασα κοραλια γιατί από μετρήσεις ήμουν οκ!σήμερα μίλησα με τκν σακη και μου είπε να βαλω πάλι τις Τ5 για 10 μέρες να δούμε πως πάει αν πάει καλά θα το ξαναβάλω πάνω 10 εκατοστά από την επιφάνεια μήπως φταει αυτό αλλιώς ξαναγράψω στις Τ5 που ήμουν κομπλέ(παραμένω λάτρης των λεντ)

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
__________________
Η επιτυχία είναι να προχωράς από αποτυχία σε αποτυχία, χωρίς να χάνεις τον ενθουσιασμό σου.
Ουίνστον Τσώρτσιλ,1953
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01409 seconds with 11 queries