Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 27-09-05, 16:19
joker Ο χρήστης joker δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 19-09-2005
Περιοχή: Σέρρες
Μηνύματα: 28
Προεπιλογή οκ....

Δεν θεωρώ ότι ο lasal μου την λέει. Και να μου την έλεγε γι αυτό που κάνω, καλό θα μου έκανε. Έχω διαβάσει αρκετά post του lasal και έχω καταλάβει το "σκεπτικό" του επίπεδο και μ αρέσει. Ίσα ίσα χαίρομαι που απάντησε. Απλως αυτα που αναφερει σαν bug δεν ειναι bug.*Αυτό που δεν μ άρεσε είναι ότι ασχολείται με το αν κάνει έλεγχο για ν/ο κλπ και όχι για το αν βγάζει σωστά κομμάτια. Η προσέγγιση μου είναι ΤΕΛΕΙΟΣ θεωρητικοί. Αν γίνει και πρακτική μέσα από την εμπειρία σας τότε θα βγει κάτι καλό. Αλλά όπως πάει δεν φαίνεται να ενδιαφέρετε κανείς να μοιραστεί την γνώση. Πολύ πιθανόν να φταίω κι εγώ με τον τρόπο που πάω να το περιγράψω και να γίνομαι ασαφής.Dont know.Όπως και να χει τρόποι για να κάνω αυτό που θέλω υπάρχουν και θέλω να γίνει ένα εργαλείο για μας και να δίνει απαντήσεις σε μας. π.χ. Νομίζω ότι είναι λάθος να χρησιμοποιείτε το ίδιο πάχος τζαμιού στα πλαϊνά και στον πυθμένα. Άλλη πίεση-καταπόνηση από το ντεκορ,πετρες-δεχετε ο πυθμένας κι άλλη τα πλαϊνά. Τεσπα όσοι πιστοί προσέλθετε.(Το ξανάλεω, το excel δεν το ξέρω. Μέσα από το Help προσπαθώ να μάθω τι εντολές δέχεται, για να περάσω τις συναρτήσεις, που τις ξέρω μεν (μαθηματικά) αλλά δεν ξέρω πως να τις περάσω στο excel.).Γι αυτό πολλά πράγματα ΔΕΝ ΞΕΡΩ πως να τα κάνω)Δεν ήρθα να κάνω επίδειξη γνώσεων ούτε να βγάλω φράγκα από αυτό το πράμα. Αφιερώνω ελεύθερο χρόνο για κάτι που πιθανόν θα μας-σας φανεί χρήσιμο.
*.Τουλαχιστον θα περιμενα να με ενθαρυνει να ανεβαζω οτι καινουργιο εχω κανει,ασχετος των λαθων που κάνω.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01467 seconds with 11 queries