Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #125  
Παλιά 07-02-13, 14:41
Το avatar του χρήστη Stivv27
Stivv27 Ο χρήστης Stivv27 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 23-09-2011
Περιοχή: Γιαννιτσα
Μηνύματα: 1.130
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος Κ Εμφάνιση μηνυμάτων
Κασκολ ειναι ενα ψαρι για να το παρεις επειδη σου αρεσει? Αν ηταν λαθος οπως λες τοτε πρεπει να το διορθωσεις!!
Αν δεν εχεις ψαξει τι "χρειαζεται" ενα ψαρι και δε μπορεις να του το προσφερεις τοτε το δινεις σε καποιον που μπορει!
ΦΥΣΙΚΑ δεν αναφερομαι στη τροφη και μονο εκει ....
Τα ψαρια σου Χαρη εχεις την αυταπατη οτι θα τα εχεις σε αυτο το ενυδρειο? Θα χρειαστει να φτιαξεις λιμνη οπως ο Θανασης για να τα κρατησεις ... αλλιως στο ενυδρειο δε θα "χωρανε" .... Οτι και να τα ταιζεις (προσωπικα δε με ενδιαφερει ... αλλα με ενδιαφερει το μελλον τους ... ελπιζω να καταλαβαινεις τι εννοω)

Για τις δε ζωντανες η οχι τροφες ... εχω πει τη γνωμη μου πολλάκις .... δεν ασχολουμαι καν με το θεμα αυτο ... μη σας κουραζω με τα ιδια!!
Μια ερωτηση βρε Γιωργο γιατι μου διαφευγει!Οι Δισκοι στην φυση τι τρωνε?και ακομη μια σε ποσα λιτρα εχεις Γιωργο τους wild δισκους σου?
Και οσο για τα παιδια με τα Monster τους για να τα παρουν ειμαι σιγουρος οτι θα τους παρεχουν αυτο που θελουν!Και ολοι εσεις που λετε για το τι παρεχει ο καθενας στα ψαρια του εισαστε σιγουροι πως τα δικα σας ψαρια ειναι καλα?
__________________
 
Page generated in 0,01382 seconds with 11 queries